Preiļu novada pensionāri atpūtas pasākumā ieskandina jauno gadu

11.01.2017.

11. janvārī izskanēja Preiļu novada pensionāru atpūtas pasākums, uz kuru tradicionāli novada seniori pulcējas katru gadu. Klātesošos sveica Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda. Īpašu paldies pašvaldības vadītāja teica pensionāru biedrības valdes priekšsēdētājai Irēnai Timošenko, valdes loceklei Janīnai Eidukai, pensionāru brīvā laika aktivitāšu vadītājiem pagastos: Ligitai Popenkovai Aizkalnes pagastā, Monikai Kivleniecei Saunas pagastā, Broņislavai Sondorei Preiļu pagastā un Regīnai Bricei Pelēču pagastā.

Jaunā gada sveiciens novada pensionāriem tika nodots no Latvijas Republikas 12. Saeimas deputāta Alda Adamoviča. Preiļu novada Labklājības pārvaldes vārdā seniorus uzrunāja Dienas centra vadītāja Liene Gžibovska.

Pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja Irēna Timošenko pateicās visai kuplajai novada pensionāru saimei par aktivitāti iepriekšējā gadā un novēlēja laimīgu un veselīgu 2017. gadu.

Seniorus priecēja Kultūras nama mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu priekšnesumi. Novada pensionāri muzikālus un teatrālus sveicienus saņēma arī no pagastiem – Preiļu, Pelēču, Aizkalnes un Saunas pagasta pašdarbniekiem. Pasākuma noskaņu jaunajā gadā priecīgi ieskandināja Aizkalnes pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Visiem dzīves gadījumiem” Ilzes Rožinskas vadībā, Pelēču pagasta deju kolektīvs ar vadītāju Evitu Kivriņu, senioru vokālais ansamblis “Kaļinuška” un kolektīva vadītāja Svetlana Stepanova.

Dziesmotu un muzikālu jauno gadu iesāka arī paši seniori – dziedāja senioru vokālie ansambļi “Virši” (vadītāja Santa Karina Oša) un “Kaļinuška” (vadītāja Svetlana Stepanova), dejoja senioru deju grupa “Brūklenājs” (vadītāja Valentīna Brice). Sarīkojumu atklāja un vadīja Lapsas tēlā iejutusies Preiļu novada kultūras nama speciāliste Ināra Urča.

Svētku uzkodas ar tēju un kafiju pasākumā bija sarūpējusi Preiļu novada dome, arī paši pensionāri bija paņēmuši no mājām groziņos našķus.  Pasākuma otrajā daļā skanēja deju mūzika Lilitas Livdānes un Laimas Sondores izpildījumā, sprēgāja jautrība un joki.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.