Preiļos 15. janvārī – Pasaules sniega diena

15.01.2017.

Pēc nepilnas nedēļas, 15. janvārī, sesto gadu pēc kārtas visā pasaulē un vairākās vietās Latvijā ar dažādiem pasākumiem tiks atzīmēta visā pasaulē popularitāti iegūstošā „Pasaules sniega diena 2017”, dodot bērniem un viņu vecākiem iespēju iepazīt un izmēģināt dažādas aktivitātes uz sniega. Šogad dalībnieku skaits varētu sasniegt rekordskaitu, jo Sniega dienas aktivitātēs Latvijā plāno piedalīties aptuveni 30 000 dalībnieku.

Arī Preiļu novada vairākas skolas iesaistās Pasaules sniega dienas aktivitātēs! Sniega dienas pasākuma tips Preiļu 1. pamatskolā, Preiļu 2. vidusskolā un Preiļu Brīvajā skolā ir privāts – tātad piedalās minēto skolu audzēkņi, bet sīkāka informācija iegūstama uz vietas. Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas plānotā aktivitāte ir atvērta tipa – tātad gaidām ikvienu slēpotgribētāju gan individuāli, gan ar ģimeni vai draugu pulkā svētdien 15. janvārī  piedalīties akcijā „Pievieno savu kilometru kopējā pūrā!”. Gan slēpotāji, kuri ieradīsies slēpju nomā, gan arī dalībnieki ar personīgo inventāru reģistrēsies, lai dienas beigās mēs varētu redzēt, cik tad preilēnieši kopā būs saslēpojuši.

15. janvārī slēpju noma darbosies pagarinātā režīmā: 11.00 – 20.00, lai varētu pie slēpošanas tikt visi gribētāji. Ieplānotās sezonas atklāšanas sacensības nerīkojam niecīgās sniega segas un tikai nesen atnākušās ziemas dēļ. Katrs noslēgumā saņems apliecinājumu par piedalīšanos Sniega dienā, kā arī mēģināsim noteikt kuplāko ģimeni. Gaidām 15. janvārī uz slēpēm!

L. Valdonis,
sporta pasākumu organizators

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.