Preiļu novada seniori ar labdarības pasākumu pansionātā “Preiļi”

27.12.2016.

27. decembrī pansionāta “Preiļi” iemītniekus iepriecināja Preiļu novada Pensionāru biedrības labdarības pasākums. Pie mūsu novada vecajiem cilvēkiem ciemojās senioru vokālais ansamblis “Virši” Santas Karinas Ošas vadībā, Preiļu Mūzikas un mākslas skolas muzicējošie audzēkņi un pedagogi, pasākumā piedalījās LR 12. Saeimas deputāts Aldis Adamovičs.

Labdarības pasākumu vadīja Pensionāru biedrības valdes locekle Janīna Eiduka, kura bija arī viena no pasākuma organizatorēm. Koncertā skanēja “Viršu” dziedātās dziesmas Lilitas Livdānes pavadījumā, Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu un pedagogu spēlētās melodijas.

Janīna Eiduka pastāstīja, ka pansionāta ļaudis saņēma Kultūras centra sarūpētos saldumus un grozu ar dāvanām no “Viršu” dziedātājiem – ievārījumu burciņas, piparkūkas, adījumus. Aldis Adamovičs pansionātam dāvināja mūzikas centru. Jaunā gada Rūķis pie novada vecajiem ļaudīm bija ieradies ar mīklām un ticējumiem.

Pansionāta iemītnieki bija sapulcējušies kuplā pulkā, ar prieku uzņēma ciemiņus, līdzdarbojās un ar interesi skatījās un klausījās priekšnesumus.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Pēdējās izmaiņas: 27.12.2016.