Māmiņu skolas nodarbības Preiļos janvārī un februārī

19.01.2017.

Tās ir četras secīgas nodarbības, kur katra nākamā papildina iepriekšējo, tādējādi tu apgūsti relaksācijas paņēmienus, kas ir ļoti svarīgi harmoniskā dzemdību norisē. Katras nākamās nodarbības informācija papildina iepriekšējā nodarbībā saņemtās zināšanas, tādējādi tu iegūsti pārliecību par sevi, ticību savam iekšējam spēkam.

Vēlams apmeklēt visas nodarbības secīgi, taču var nākt tikai uz atsevišķām!

19.01.17. Laiks gatavoties dzemdībām

Šajā nodarbībā runāsim, ko var darīt gaidību laikā, lai sagatavotos dzemdībām. Kādas var būt dzemdības? Iepazīsimies ar dzemdību somas saturu. Tēva, dūlas vai kādas citas atbalsta personas loma dzemdībās. Izmēģināsim vizualizāciju un kustības.

26.01.17. Dzemdību norise

Kā noris dzemdības – izrunāsim visas dzemdību fāzes! Izskatīsim, kādi ir dzemdību priekšvēstneši? Kad doties uz dzemdību nodaļu? Dzemdību gaitas sarežģījumi.

02.02.17. Sāpju atvieglošana dzemdībās

Kā sieviete pati sev var palīdzēt atvieglot dzemdību sāpes? Kā palūkoties uz sāpēm citādi? Dabiskie paņēmieni sāpju atvieglošanā – pozas, elpošana, vizualizācija, atslābināšanās u.c.

09.02.17. Agrīnais pēcdzemdību periods

Piesaistes veidošana ar mazuli: pirmais kontakts āda – āda. Jaundzimušais pirmās stundas pēc dzimšanas. Pēcdzemdību aprūpe māmiņai. Zīdīšanas uzsākšana. Kā pareizi celt, turēt, saģērbt mazuli?

Nodarbību datumi: janvārī: 19. un 26., februārī: 2. un 9.

Nodarbību sākums: plkst. 17:00

Katras nodarbības cena: EUR 7,- vienai vai pārim (cena norādīta ar PVN)

Katras nodarbības ilgums:  aptuveni 2 – 2,5 stundas

Norises vieta: Preiļi, Preiļu poliklīnika, 2. Stāvs, 215.kab.

Līdzi:  ērtas zeķītes, spilvens galvas balstīšanai relaksējošo aktivitāšu laikā,  jāņem pieraksti un Mātes pase, lai kādā no nodarbībām varam izdarīt ierakstu par izietiem sagatavošanās kursiem dzemdībām.

Pieteikšanās: obligāta iepriekšēja pieteikšanās – pa tālruni +371 28316231 vai rakstot uz veronika.tabune@gmail.com

Nodarbības vada: sertificēta dūla, pirts rituālu zinātāja, palīgs sievietei dzemdībās Veronika Tabūne.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.