Aicinām apmeklēt interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu pedagogu radošā procesa un pieredzes materiālu izstādi «Manas mājas».

05.01.2017.

No 2017. gada 2. janvāra līdz 5. februārim Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, Rīgā, ir apskatāma interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu pedagogu radošā procesa un pieredzes materiālu izstāde “Manas mājas”.

Valsts izglītības satura centrs 2016. gada organizēja interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu pedagogu metodisko darbu konkursu. Tā mērķis bija aktivizēt pedagogu metodisko darbību kā radošo procesu un pieredzes apmaiņu, izstrādājot mūsdienīgus metodiskos materiālus un popularizējot pedagogu labās prakses piemērus interešu izglītībā. Vienlaikus, izvēloties konkursam tēmu “Manas mājas”, pedagogi tika rosināti sadarbībā ar saviem audzēkņiem domāt par Latviju tās nozīmīgās jubilejas zīmē.

2016. gada aprīlī konkursa dalībnieku darbu izstādes un pedagogu pieredzes apmaiņas semināri norisinājās Limbažos, Talsos, Bauskā, Līvānos, Carnikavā un Rīgā, Bērnu un jauniešu centrā “Mīlgrāvis”.

Izstādē “Manas mājas” apkopoti konkursa laureātu darbi. Konkursa tēma rosinājusi dalībniekus veidot visdažādākās interpretācijas, aicinot domāt ne tikai par māju kā arhitektūras formu, bet arī par mājas sajūtu, cilvēkiem, vidi un lietām, kas to rada. Par māju kā alegoriju un par mūsu kopīgajām mājām – Latviju.

Izstādē apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar pedagogu radošo procesu – izsekot ceļam no idejas līdz tās realizācijai audzēkņu darbos.

Projekta vadītāja Areta Raudzepa

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.