Apbalvoti konkursa „Skaistākais Ziemassvētku noformējums 2016. gadā” uzvarētāji

02.01.2017.

Kā katru gadu, arī 2016. gada nogalē Preiļu novadā tika vērtēti skaistākie Ziemassvētku noformējumi. Šajā gadā konkursā “Skaistākais Ziemassvētku noformējums 2016” pieteikti bija 24 objekti, ko svētku laikā apsekoja un vērtēja žūrija ­– Preiļu novada domes Nekustamā īpašuma daļas vadītāja Vita Patmalniece, Attīstības daļas projektu vadītāja Sanita Meļko un Būvvaldes vadītājs Andrejs Anins.

Objekti tika vērtēti 3 kategorijās – “Privātmāju noformējums”, “Uzņēmumu un sabiedrisko ēku noformējums” un “Pašvaldības un valsts iestādes”. Kategorijā “Daudzstāvu dzīvojamo māju noformējums” šajā gadā objekti nebija pieteikti. Žūrijas vadītāja Vita Patmalniece atzina, ka līdzīgi kā citus gadus arī šogad konkursam bija liela atsaucība, jo šajā tumšajā gadalaikā cilvēki grib radīt svētku sajūtu gan sev, gan citiem.

Īpaši par svētku noformējumu piedomā laukos, un tam apliecinājums ir tas, ka visas trīs pirmās vietas privātmāju kategorijā šogad piešķirtas lauku teritoriju īpašumiem – 1. vieta piešķirta īpašumam “Staburadze” Preiļu pagastā (īpašnieki Puzaku ģimene), 2. vieta – īpašumam “Avotu Ozoli” Preiļu pagastā (īpašnieki Buku ģimene), savukārt 3. vieta īpašumam Raiņa ielā 23, Aizkalnē (īpašnieki Šņepstu ģimene).

Grupā „Uzņēmumu un sabiedrisko ēku noformējums” 1. vieta piešķirta Ž. Osipovai un I. Osipovam par tiesu izpildītāju biroja ēkas fasādes noformējumu Raiņa bulvārī 3, Preiļos, 2. vieta – Viduslatgales pārnovadu fondam par ēkas fasādes noformējumu Tirgus laukumā 1, Preiļos, bet 3. vieta – SIA “Preiļu saimnieks” (valdes priekšsēdētājs Jānis Mūrnieks) par svētku noformējumu Rīgas ielā 4, Preiļos.

Grupā „Pašvaldības un valsts iestādes” 1. vieta Preiļu Galvenajai bibliotēkai (vadītāja Sigita Trūpa) par fasādes un priekšlaukuma noformējumu, 2. vieta Pelēču pamatskolai (direktore Anna Karčevska), bet 3. vieta Aizkalnes Tautas namam (vadītāja Māra Rožinska).

Diplomi konkursa laureātiem tika piešķirti 29. decembrī Gada lielajā ballē Preiļu Kultūras namā. Paldies visiem, kas piedalījās, un aicinām arī 2017. gada nogalē darīt gaišāku un krāšņāku mūsu novadu!

 

Ilona Vilcāne,
Preiļu novada domes mājas lapas satura redaktore

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.