Biedrība “Mūsmājas” iepriecina pansionāta “Preiļi” iemītniekus

02.01.2017.

Biedrības “Mūsmājas” pensionāru radošajās darbnīcās Ziemassvētku noskaņā tika gatavotas dāvanu kastītes. Darbs tika veikts ar lielu izdomu, un katra kastīte bija citādāka. Radošo darbnīcu vadīja divas brīvprātīgās darbinieces – Ilze un Kristīne – no Nodarbinātības valsts aģentūras. Paldies meitenēm par idejām un atbalstu!

Lai kastītes varētu piepildīt ar Ziemassvētku gardumiem, mūs atbalstīja veikals “Beta”, noziedojot halvas konfektes. Biedrības “Mūsmājas priekšsēdētāja Velta Krišāne dāvanām pievienoja divu veidu šokolādes, pensionāres atnesa ievārījuma burciņas un dažādus galvas lakatiņus.

Ar sagatavotajām dāvanām uz Preiļu pansionātu devās arī senioru deju kolektīva “Brūklenājs” dāmas. Dejotājas iemītniekus priecēja ar dejām, vienu dejojot kopā ar pansionāta sievām un vīriem. Visi kopā nodziedājām dziesmiņu “Kur tu teci, kur tu teci, gailīt”, jo jaunais gads ir GAIĻA gads.

Esmu patiesi gandarīta par šo pasākumu, jo gandarījumu deva Preiļu pansionāta iemītnieku pateicība un aicinājums nākt pie viņiem vēl.

Lai visiem Jaunajā gadā ir gaišas domas, mīlestība un sirds siltums!

Elma Aksjonova,biedrības “Mūsmājas” pārstāve

Pēdējās izmaiņas: 02.01.2017.