Preiļu poliklīnikas 2.stāva vestibilā būs apskatāma dūlas Veronikas Tabūnes fotoizstāde

22.12.2016.

22. decembrī plkst. 13.00 Preiļu poliklīnikā tiks atklāta izstāde ar dūlas Veronikas Tabūnes fotogrāfijām „Piedzimt”, kuras ataino Radīšanas procesus dabā.

Šī izstāde ir tapusi ar SIA Preiļu slimnīca atbalstu. Veronika Tabūne ir dūla, viņas sadarbība ar Preilu slimnīcu aizsākās šī gada pavasarī, uzsākot vadīt “Māmiņu skolas” nodarbības jaunajiem un topošajiem vecākiem.

Veronika Tabūne ir 29 gadus jauna sieviete, izmācījusies par dūlu – atbalsta personu sievietei bērniņa gaidīšanas, dzimšanas un pēcdzemdību laikā. Jau vairāk nekā 6 gadus Veronika fotografē. Šai izstādei ir  atlasītas fotogrāfijas, kas parāda, ka arī Dabā notiek ar radīšanu un dzimšanu saistīti procesi. Agri pavasarī briest pumpuri, līdzīgi kā bērniņš aug mammas puncī, plaukst lapas, veras ziedi un tiecas pretī saulei. Pavisam izstādē ir apsatāmas 17 fotogrāfijas.

Tā kā Veronikas nodarbošanās ir saistīta ar topošajām māmiņām, un rūpēm par sievieti dzemdībās un pēc tām, tad arī radās iecere šādai izstādei. Izstādes atklāšanas laiks sakrīt ar gaidīšanas laiku pirms Ziemassvētkiem. Tas ir laiks, kad ikviens gaida brīnumu, vēlas dāvāt un saņem mīlestību. Laiks, kad dzimst sapņi, laiks, kad Saulīte maina savu virzienu, laiks, kad Gaismas top vairāk.

Dūlas Veronikas Tabūnes mājaslapa: www.vereverie.com

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.