Preiļos notiek Starptautiskajai invalīdu dienai veltīts pasākums

05.12.2016.

5. decembrī uz Starptautiskās invalīdu dienas pasākumu pulcējās Preiļu novada invalīdu biedrības dalībnieki. Labklājības pārvaldes zālē cilvēki ar īpašām vajadzībām un viņu atbalstītāji pārrunāja aizejošā gada notikumus un teica paldies ikvienam, kurš atbalsta biedrības darbu.

Klātesošos uzrunāja Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda. Par iesaistīšanos Invalīdu biedrības aktivitātēs un atbalstu biedrībai pašvaldības vadītāja pasniedza domes Pateicības rakstus. 

Par aktīvu brīvprātīgo darbu biedrībā Pateicību saņēma Eleonora Lune, par brīvprātīgajiem ziedojumiem  un atbalstu invalīdu biedrībai – Marjana Stūrišķa, Ritai Stepanovai pašvaldības Pateicība tika pasniegta par aktīvu darbu un atbalstu invalīdu biedrības radošo pulciņu aktivitātēs.

Klātesošos svētkos sveica Preiļu novada Invalīdu biedrības vadītāja Ināra Bogdanova un Labklājības pārvaldes direktors Lauris Pastars.  Par pasākuma muzikālo noformējumu, ģitāras pavadījumā dziedot savas sacerētās dziesmas, bija parūpējusies Preiļu jauniete Rūta Pastare, savus dzejoļus lasīja biedrības pārstāve Ludvika Kirillova. Invalīdu biedrības jaunieši kopā ar Dienas centra vadītāju Lieni Gžibovsku rādīja divas dejas, iesaistot arī klātesošos. 

Par aktīvo darbu Invalīdu biedrības vadīšanā un jaunu ideju ģenerēšanā paldies tika teikts Inārai Bogdanovai. Katrs pasākuma dalībnieks saņēma biedrības dalībnieku darinātu dāvaniņu.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 05.12.2016.