Aizvadīts novada čempionāts volejbolā

26.11.2016.

Preiļu novada BJSS sporta zālē spraigu cīņu gaisotnē 26. novembrī aizvadīts Preiļu novada čempionāts volejbolā. Turnīrs pulcēja sešas spēkos gana līdzvērtīgas Preiļu novada komandas, kur spēles uzvarētājs tika noskaidrots spraigās un pašaizliedzīgās cīņās pašā seta galotnē. Komandas katra ar katru tikās 15 spēļu garā spēļu maratonā, kuras interesenti varēja vērot no plkst. 10.00 līdz 21.00.

Ar Preiļu Valsts ģimnāzijas jauniešu entuziasmu šoreiz bija par maz, lai „nodarītu” kādu skādi konkurentu komandu pieredzējušajiem spēlētājiem – galarezultātā sestā vieta un iekrāta pieredze turpmākām uzvarām. Turnīra piektās vietas ieguvēji „Policija” savas pirmās cīņas iesāka ļoti apņēmīgi un izskatījās kā potenciālie medaļnieki, bet vai nu veiksmes trūkums vai spēku izsīkums pēdējās spēlēs ļāva palaist priekšā ceturto labāko komandu „Preiļu siers”, kurš, salīdzinot ar pagājušo gadu, par 80% bija atjauninājis savu sastāvu. Galarezultātā viņiem pietrūka tikai puspunkta, lai aizsniegtos līdz bronzas medaļām, kuras sev kaklā kāra čempionāta debitante „VUGD” komanda. Komandā spēlēja: Ainārs Bernāns, Igors Cvetkovs, Andris Pastars, Artūrs Livmanis, Āris Dūda-Čačs un Edgars Kondavnieks.

Vislielākās punktu skaitīšanas sākās, kad bija jānoskaidro pirmo divu vietu īpašnieki. Turnīra favorītiem „Līču” un „Saunas” komandām noslēgumā vienāds gan punktu skaits, gan uzvarēto-zaudēto setu attiecība. „Līčiem” līdzi nāca zaudējums „Saunai” , bet sauniešiem izsijāti punkti pret VUGD un  Preiļu siera komandām. Un tikai iegūto-zaudēto punktu bilance setos ļāva uzgavilēt „Līču” komandai un Intai Rumakai, Mārtiņam Civkoram, Jānim Civkoram, Jāzepam Civkoram, Aināram Rumakam, Jurim Zaharovam un Ingai Ivanovai. Sudraba medaļas godam pelnījuši – Rihards Vilcāns, Ilmārs Madelāns, Aldis Adamovičs, Kārlis Vilcāns, Ivars Bogotais, Māris Zalāns un Agnese Vaska. Turnīra vērtīgākā spēlētāja gods tika piešķirts Rihardam Vilcānam.

Līdzjutēji volejbola kaislībām varēs pievērsties 10. decembrī, kad Preiļu 1. pamatskolas sporta zālē mūsu veterāni cīnīsies par „Ziemassvētku ieskaņu” kausu gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.

Komanda “Līči”

Komanda “Policija”

Komanda “Preiļu siers”

Komanda “Preiļu Valsts ģimnāzija”

Komanda “Sauna”

Komanda “VUGD”

L.Valdonis – sacensību galvenais tiesnesis, Preiļu novada sporta pasākumu organizators.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.