Preiliešu panākumi Līvenhofas skrējienā pa pilsētas ielām

18.11.2016.

Kādreiz vieglatlētikas trenera Jāzepa Lazdāna iedibinātais skrējiens pa Ubaglīci Līvānos savā 26. gadadienā pamainīja gan nosaukumu, gan trases vietu, lai viņa audzēkņu un domubiedru izpildījumā realizētos jaunā kvalitātē. Tradicionāli 18. novembrī arī mēs uz Līvāniem posāmies, lai citu domubiedru pulkā piedalītos Latvijas neatkarības gadadienai veltītajā skrējienā. Organizatori bija ļoti pacentušies, lai visi dalībnieki būtu apmierināti un gandarīti par Līvānos kopā pavadīto dienu.  Padomāts bija par visiem „knifiņiem”, no kā atkarīgs, vai sacensības ir izdevušās vai nav.

Bagātīgs medaļu un balvu klāsts ceļoja uz Preiļiem. Mūsu cienījamie veterāni Feoktists Pušņakovs ( V 60+ ) un Pēteris Trubačs ( V 50+ ; trešais arī absolūtajā vērtējumā ) izcīnīja uzvaras savās vecuma grupās 4 km distancēs. Šajā pašā distancē uzvara arī Līgai Klibajai 2000.-01. gados dzimušajām jaunietēm, kur uz goda pakāpiena otrā pakāpiena kāpa treniņu biedre Ilze Borbole. Ar absolūti otro labāko rezultātu šajā distancē  finišēja Rainers Trubačs, palikdams tajā pašā vietā arī savā grupā, jo uzvarētājs no Paberžes (Lietuva) izrādījās vienaudzis. Kārtīgi 400 m „nosprintoja” Franciska Liniņa, neatstājot cerības uz uzvaru nevienai konkurentei. Junioriem (1998.- 1999.dz.g. ) uz goda pjedestāla otrā pakāpiena 8 km distancē mūsu Raivis Pudulis, bet juniorei Santai Prikulei trešā vieta. Lielisks rezultāts arī 1500 m distances veicējiem Raivo Liniņam – 2. vieta ( 2002.- 2003.dz.g. ) un Valteram Pūdžam – 3. vieta ( 2004.-2005.dz.g.).

Gandarīta par lieliski pavadītu dienu arī pārējā Preiļu skrējēju saime un sakām paldies visiem skrējiena organizatoriem un atbalstītājiem !

Interesenti rezultātus var apskatīt www.livanuvk.lv .

L.Valdonis – sporta pasākumu organizators.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.