Labklājības pārvaldes Dienas centru apmeklē Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone

08.11.2016.

Patriotisma nedēļas 8. novembris Labklājības pārvaldes (LP) Dienas centrā (DC)  bija nozīmīga diena, jo viesos bija ieradusies Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone. Pelēcīgais rīts pārvērtās aizraujošā, siltā, pozitīvu emociju pārņemtā pēcpusdienā. Prezidenta kundze iepazinās ar Dienas centra telpām un radošajiem censoņiem, kas tajā bez mitas darbojas. DC apmeklētāji par savu darba rezultātu izpelnījās patiesus komplimentus. Prezidenta kundze atzinīgi novērtēja psihologa klātbūtni DC.

Ar aizrautību, interesi un gaišiem smaidiem prezidenta kundzi sagaidīja DC jaunieši ar garīgiem traucējumiem, kuri veica kopīgu darbu – veidoja valsts svētku piespraudes. I. Vējones kundze lieliski paveica radošo uzdevumu, kā rezultātā visiem tapa brošas. DC jaunieši prezidenta kundzi pēc radošās darbnīcas iesaistīja jautrās dejās. Pēcāk jaukās sarunās ar I. Vējones kundzi debatēja LP kolektīvs. Pēcpusdiena bija izdevusies!

Paldies Valsts prezidenta kundzei Ivetai Vējonei par lieliskiem novēlējumiem, patiesām emocijām, atsaucību un aizrautību! Priecāsimies uzņemt arī citā reizē!

Lai mums visiem vairāk prieka, mīlestības un patiesu cilvēku apkārt!

 

LP Dienas centra vadītāja
Liene Gžibovska

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.