Preiļu džudisti starptautiskā turnīrā pierāda izaugsmi

05.11.2016.

5. un 6. novembrī Rīgas Sporta manēžā norisinājās džudo turnīrs un cīņas salidojums “Bērnu džudo festivāls “Lido – 2016””. Sacensībās piedalījās 2000. gadā dzimušie un jaunāki zēni un meitenes. Turnīra dalībnieki bija ne tikai no Latvijas, bet kupli pārstāvētas bija arī kaimiņu valstis – Krievija, Lietuva, Igaunija un Baltkrievija.

Preiļu novadu sacensībās pārstāvēja vairāki jaunie censoņi, un , kā pastāstīja Preiļu džudo kluba treneris Aleksejs Sapegins, mūsu sportisti parādīja labāko, kas bija apgūts treniņos un iepriekšējās sacensībās. Jauno sportistu gūtie rezultāti šāda mēroga sacensībās apliecināja, ka preiliešiem ir redzama sportiskā izaugsme.

Arturs Valters un Iļja Volkovs turnīrā izcīnīja 1. vietu, Jurim Vaivodam – 3. vieta, bet Andrejs Gžibovskis, Gvido Streilis un Iļja Lavrenovs ierindojās 5. vietā.

Sacensības organizēja džudo klubs  “LIDO”. Turnīra mērķis bija popularizēt džudo sporta veidu Latvijā, ļaut bērniem sakrāt sacensību pieredzi, kā arī cīņas salidojuma – cīņas dienas pieredzi.

Preiļu džudo kluba pārstāvjiem līdz gada beigām vēl ieplānots piedalīties dažos turnīros Rīgā un Alūksnē, lai pēc tam ar labi izdarīta darba sajūtu varētu atpūsties Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienās.  

Arturs Valters

Iļja Volkovs

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.