Mentālās aritmētikas nodarbības bērniem (5-12 gadi) tagad arī Preiļos

21.11.2016.

Nāciet uz iepazīšanās nodarbību ar mūsu metodiku un tās priekšrocībām!

21. novembrī plkst. 18.00 Preiļos, Andreja Paulāna ielā 3a, trešajā stāvā, zālē. Iepriekš piesakoties pa tālr. 29793281 

Mentālā aritmētika – augsti efektīva izglītojoša sistēma, ar kuras palīdzību simtiem tūkstoši bērnu ir iemācījušies skaitīt prātā ātrāk nekā kalkulators un turpina attīstīt savas intelektuālās spējas.

Zinātnisko pētījumu rezultāti apliecina, ka darbojoties pēc šīs metodikas galvenais nav jau rēķināšanas prasmju apgūšana, bet:

–      aktīvi un ātri attīstās bērna smadzeņu darbība;

–      labāki rezultāti matemātikā un citās disciplīnās;

–      pastiprināta vizuālās atmiņas attīstība;

–      paaugstinās uzmanības koncentrācija;

–      smalkās motorikas veicināšana;

–      abu pusložu harmoniska attīstība;

–      interiorizācijas procesu veicināšana;

–      attīstās radošā domāšana, iztēle, dzirde un vērība.

Mācības sākas ar skaitļu iepazīšanu uz skaitāmajiem kauliņiem – abakusu pēc tam bērni mācās risināt aritmētiskus uzdevumus, tādus kā saskaitīšana, atņemšana, dalīšana un reizināšana, izmantojot šos kauliņus.
Apmācību procesā bērns izmanto abas rokas darbībām ar skaitāmajiem kauliņiem, šādā veidā stimulējot abas smadzeņu puslodes, tā rezultātā attīstās iztēle, intuīcija, radošums.
 Bērni apgūst visas četras aritmētiskās darbības (saskaitīšana, atņemšana, reizināšana un dalīšana), kā arī kvadrātsaknes un saknes no kuba aprēķināšanu.

Šo mācību nodarbību un treniņu laikā bērni ir spējīgi izpildīt dažādus uzdevumus, darbojoties ar abām smadzeņu puslodēm vienlaicīgi, piemēram, lasīt dzeju un precīzi, ātri rēķināt prātā.
Mentālās aritmētikas būtība ir tanī, ka mācību procesā tiek stimulēta abu smadzeņu pusložu darbība. Parastā mācību procesā (atceraties kā mūs mācīja skolā) bērns izmanto tikai loģiku – kreiso smadzeņu puslodi.
 Strādājot pēc mūsu metodikas vecāki var sekot sava bērna panākumiem un rezultātiem  ik pēc trim mēnešiem saņemot  diagnostikas testu analīzi ( tiek testēti atmiņas, uzmanības, radošās domāšanas, iztēles attīstības rādītāji)

REZULTĀTS GARANTĒTS jo šī seno ķīniešu metodika ir aprobēta un pārbaudīta visā pasaulē.

Plašāka informācija pa tālr. 29793281

 

Pēdējās izmaiņas: 21.11.2016.