Sacensībās “Skrien Latvija” preiliešiem divas medaļas

29.10.2016.

29. oktobrī Rīgas brīvostā uz prāmja Tallink notika noslēguma pasākums “Skrien Latvija”, kur tika apbalvoti šo sacensību laureāti. Sacensības norisinājās 7 Latvijas pilsētās – Rēzeknē, Rīgā, Ventspilī, Jelgavā, Kuldīgā, Valmierā un Siguldā. Kopvērtējumā tika vērtēti 5 labākie starti. Laureātu vidu bija arī preilieši Pēteris un Rainers Trubači.

Uz goda augstākā pakāpiena kāpa Pēteris Trubačs, kurš izcīnīja pārliecinošu uzvaru 10 km distancē V50 grupā, uzvarot visos piecos posmos. Savukārt Pētera dēls Rainers startēja 5 km distancē VTA grupā jauniešiem (1998.-2000. dz. g.), un, būdams viens no jaunākajiem dalībniekiem, piekāpās Latvijas labākajam skrējējam Artūram Niklāvam Medvedam no Aizputes, ieņemot otro vietu. Līdz pēdējam posmam Siguldā 8. oktobrī šajā grupā saglabājās intriga starp Raineru un viņam sekojošajiem konkurentiem. Tomēr Siguldas posmā Rainers izcīnīja otro vietu un arī kopvērtējumā ierindojās otrais.

Pasākums noslēdzās ar braucienu uz Stokholmu, kurp 2 dienu ceļojumā varēja doties visi, kas bija veikuši vismaz 4 posmus. Kā jau ierasts, nākošgad aprīlī pirmais posms “Skrien Latvija” iesāksies ar Rēzeknes pusmaratonu, bet kā nākamā skriet gribētājus uzņems Daugavpils.

No kreisās: Pēteris Trubačs un Rainers Trubačs

Pēteris Trubačs

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.