1. novembrī Preiļu Galvenajā bibliotēkā tikšanās ar treneri Alvi Stankēviču

01.11.2016.

Alvis Stankēvičs ir augstas klases sporta treneris, dziednieks, pirtnieks, veselīga dzīves veida praktiķis un popularizētājs.

Jau piecpadsmit gadus Alvis Stankēvičs trenē profesionālus elites klases sportistus. Pēdējo piecu gadu laikā strādājis ar pasaules līmeņa biatlonistiem, riteņbraucējiem, futbolistiem, basketbolistiem, hokejistiem. Alvja trenētie sportisti pārstāv gandrīz visus sporta veidus, tostarp karatē, moderno pieccīņu, džudo.

20. gadsimta deviņdesmitajos gados viņš bija viens no pirmajiem, kas sāka Latvijā attīstīt pirts kustību, saņēma dziednieka sertifikātu un 1996. gadā nodibināja progresīvo „Dzīves skolu” veselības kopšanai. „Dzīves skola” apvienoja sevī veselīga dzīves veida piekritējus un vēlmi šo dzīvesveidu darīt zināmu arī plašākai sabiedrībai.

Nupat Alvis Stankēvičs ir sarakstījis grāmatu par vispusīgu fizisko sagatavošanu kā sportistiem, tā karavīriem. Sarunā ar grāmatas autoru uzzināsiet: Kas ir vispusīga fiziskā sagatavotība; Kāpēc tā nepieciešama ikdienā kā bērniem, tā arī pieaugušajiem un pensionāriem; Kas notiek ar fiziskajām aktivitātēm bērnudārzos un skolās; Ko pieaugušie dara trenažieru zālēs; Kas treneriem būtu jāņem vērā savā ikdienas darbā ar sportistiem; Kā kļūt aktīvākiem, nenodarot kaitējumu savai veselībai.

Pasākuma noslēgumā ikvienam būs iespēja uzdot grāmatas autoram jautājumus un apmainīties viedokļiem.

 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.