Preiļos pulcējas tūrisma jomā strādājošie no visas Latgales

19.10.2016.

Saulainajā 19. oktobrī Preiļos pulcējās vairāk nekā 60 tūrisma jomā nodarbinātie no visas Latgales. Tie bija gan Tūrisma informācijas centru un muzeju darbinieki, gan viesu māju, ēdināšanas uzņēmumu, tūrisma objektu īpašnieki, kas izvēlējās šo tūrisma nesezonas dienu veltīt sevis izglītošanai, pieredzes apmaiņai un kolēģu satikšanai. Viesmīlīgajās Preiļu Galvenās bibliotēkas telpās Preiļu un Riebiņu novada TIC un  Latgales reģiona tūrisma asociācija “Ezerzeme” sadarbībā ar Latvijas Investīciju attīstības aģentūras Tūrisma departamentu rīkoja semināru.

Dienas pirmajā pusē ar tēmu “Dažādas paaudzes uz digitālā sliekšņa” uzstājās žurnālists un moderators Haralds Burkovskis. Lektors iepazīstināja klausītājus ar dažādajām paaudzēm, to atšķirībām, pieeju tām, kas tām ir svarīgākais un kas jāņem vērā, veidojot nākotnes tūrisma piedāvājumu. Pēc tam uzstājās digitālā satura eksperts Jānis Bautra, kas klātesošos informēja, kā mūsdienās tūrisma uzņēmējam pareizi strādāt ar esošajiem tūrisma portāliem, kā radīt veiksmīgu tēlu digitālajā vidē, lai publicētā informācija sasniedz mērķauditoriju.

Prieks bija uzņemt tik lielu skaitu tūrisma jomā strādājošo, kas no Preiļiem aizbrauca ar patīkamām sajūtām – gan par iegūto informāciju, gan jauko uzņemšanu. Par gardo pusdienu pauzi gādāja TIC sadarbības partneri – Ināra Liepiņa un Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma Preiļu filiāle.

Seminārs Preiļos bija jau otrais no semināru cikla, ko rīko Latgales reģiona tūrisma asociācija “Ezerzeme” sadarbībā ar Latvijas Investīciju attīstības aģentūras Tūrisma departamentu. Informācija par citiem semināriem un Latgales tūrisma konferenci.

Aicinām izmantot iespēju izglītoties nesezonā, lai tūrisma sezonā strādātu vēl labāk!

 

Preiļu un Riebiņu novada TIC vārdā Iveta Šņepste

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.