Konkursa `SUPERPUIKA 2017` 2. kārtā – Preiļu 1.pamatskolas 5.C klases skolēns Kārlis Adamovičs

11.10.2016.

2016. gada 11. oktobrī Rīgā Tehniskās jaunrades namā `Annas 2` norisinājās konkursa `Superpuika 2017` 1. kārta, kurai dalību bija pieteikuši 138 zēni no visas Latvijas, starp viņiem – pieci drosmīgi puikas no Preiļu novada skolām – Preiļu 1.pamatskolas, Preiļu 2.vidusskolas un Pelēču pamatskolas. Puiši tika galā ar fizisko trasi, praktisko, radošo un erudīcijas uzdevumu, kā arī ar trases automodeļu vadīšanu. Ir gūta laba pieredze un ierosme turpmākai sevis pilnveidošanai.

2.kārtai, kas notiks 22.novembrī, kvalificējās 32 dalībnieki. Patīkami, ka starp viņiem ir arī Preiļu 1.pamatskolas 5c.klases skolēns Kārlis Adamovičs (1.kārtā iegūti 32 punkti). Starp citu, piedaloties 2.kārtā, 1.kārtā iegūtie punkti netiek ņemti vērā – savas prasmes Kārlim būs jāapliecina no jauna.

Par rezultātu priecājas arī skolotājs Uldis Čerpakovskis, kas mudināja zēnus izmantot iespēju un piedalīties konkursā.    

Konkurss “Superpuika” ir ikgadējs, tradicionāls Latvijas notikums, kas atgādina sabiedrībai par tām jaunās paaudzes vērtībām un kvalitātēm, kas palīdzēs zēniem ikdienas sarežģīto situāciju risināšanā, profesionālajā un personīgajā izaugsmē. Preiļu novada bērnu un jauniešu centrs tradicionāli atbalsta šo interesanto aktivitāti un arī šogad organizēja braucienu uz konkursa 1.kārtu Rīgā.

21.gadsimta SUPERPUIKA – ir gudrs, apķērīgs, izveicīgs, prot sevi prezentēt, ir erudīts dažādās jomās un nebaidās no augstuma.

Preiļu novada bērnu un jauniešu centra
direktore Aija Caune

 

Pēdējās izmaiņas: 11.10.2016.