Dzīvās mūzikas vakars – grupa “Piparmētra” @PAKAC

14.10.2016.

14. oktobrī uz PAKAC skatuves kāps meiteņu grupa „Piparmētra”, sniedzot dzīvās mūzikas koncertu.

Grupa “Piparmētra” dibināta pirms gada Ilūkstē. Grupā ir 6 skolasbiedrenes, kas satikās Ilūkstes bērnu un jauniešu centrā, kur pēc ģitārspēles pamatu apgūšanas tika nolemts dibināt grupu. Grupā muzicē: Adelīna Oļehnoviča (bass), Amanda Lapa (ģitāra, balss), Jana Dudare (balss), Lonija Kaķeševa (taustiņi), Megija Pabērza (bungas), Elza Timšāne (ģitāra). Ietekmējoties no tādām grupām kā Prāta Vētra, The Beatles, The Rolling Stones u.c., tiek ne tikai izpildītas šo grupu kaverversijas, bet arī radītas savas oriģināldziesmas.

Grupa ir guvusi labus panākumus vairākos jauno grupu konkursos: “Zaļais Knābis” (Ogre), “Homesick” (Viesīte), “Gaisa Trīce” (Ikšķile), “Super Mikrofons” (Rēzekne), “No Baroka līdz rokam” (Rīga). Šī gada aprīlī grupa elektroniski izdevusi mazalbumu “Slāpes”, kurā iekļautas piecas dziesmas.

14. oktobrī nāc uz PAKAC (Preiļi, Kārsavas 4)! Nenokavē! Koncerta sākums plkst. 22.00, tomēr droši nāc ātrāk, jo durvis vaļā un tēja būs pieejama jau no plkst. 21.00. Ieeja  par ziedojumu 1,50 EUR apmērā.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.