SIA “Preiļu slimnīca” aicina darbā datorsistēmu un datortīklu administratoru

07.10.2016.

SIA “Preiļu slimnīca”

aicina darbā

Datorsistēmu un datortīklu administratoru

(profesijas kods 2522 01)

uz nenoteiktu laiku (pilna slodze)

Darba pienākumi:

Darbs ar informācijas sistēmām „Ārsta birojs”, „PANDA”: datu analīze, atskaišu sagatavošana, datu ievade, lietotāju konsultēšana.
Nodrošināt iestādes datorsistēmu un tīklu uzturēšanu tehniskā kārtībā, novērst bojājumus.
Uzstādīt un konfigurēt datortehniku, instalēt un konfigurēt programmatūru.
Sniegt tehnisko atbalstu lietotājiem.
Krājumu un mazvērtīgā inventāra uzskaite.

Prasības pretendentiem/-ēm:

Augstākā izglītība, kas saistīta ar informācijas tehnoloģijām.
Vēlama pieredze darbā ar grāmatvedības uzskaites programmām.
Labas valsts valodas zināšanas, svešvalodas – krievu, angļu sarunu līmenī.
Spēja strādāt ātri un operatīvi gan patstāvīgi, gan komandā, prasme racionāli organizēt savu darbu.

Piedāvājam:

Dinamisku un  atbildīgu pilna laika darbu.
Iespēju strādāt radoši un inovatīvi.
Draudzīgu, saprotošu kolektīvu.
Mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus.
Stabilu, konkurētspējīgu atlīdzību un sociālās garantijas, darbinieku veselības apdrošināšanu.

Dokumentus – dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: iveta.stare@preiluslimnica.lv vai pa pastu uz adresi: Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads, LV-5301 līdz 2016. gada 21. oktobrim. Tālrunis uzziņām: 65321716

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.