Starptautiskā turnīrā veterānu volejbolā Preiļu volejbolistes izcīna 3. vietu

29.09.2016.

Šogad no 29. septembra līdz 2. oktobrim Polijas pilsētā Ostrolenkā notika starptautiskais veterānu turnīrs volejbolā „V KAMAN CUP Ostrołęka 2016” sievietēm +35 un +40 vecuma grupās un vīriešiem +40, +45 un +50 vecuma grupās. Turnīrā dalību pieteica 32 komandas no 9 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Polijas, Bulgārijas, Moldovas, Rumānijas.

Uzaicinājumu piedalīties šajā turnīrā saņēma arī Preiļu vīriešu un sieviešu komandas.

Preiļu sieviešu komanda dalību pieteica +35 vecuma grupā. Pieteikušās bija vel 5 komandas – „Dāmu klubs” no Daugavpils, „Belorusočka” no Minskas (Baltkrievija), „Omega” no Ļvovas un „Hmeļnickij” no Hmeļņickas (Ukraina) un Ostrolekas ”NIKE” (Polija). Komandas sadalīja divās apakšgrupās pa trim katrā, un Preiļu komandai pretī stājās Ļvovas un Minskas komandas. Spēles notika līdz divām uzvarām. Uzvarot Ļvovas komandu ar 2:1 un zaudējot Minskas komandai ar 1:2, pusfinālā Preiļu volejbolistēm bija jāspēlē ar Daugavpils sieviešu komandu. Atzīstot Daugavpils komandas pārākumu ar 2:1, finālā par trešo vietu mūsu komandai vēlreiz stājās pretī Minskas komanda. Šoreiz, revanšējoties par iepriekšējās dienas zaudējumu, ar 2:1 Preiļu sieviešu komanda izcīnīja godalgoto 3. vietu.

Preiļu vīriešu komanda dalību pieteica +45 vecuma grupā. Šajā grupā bija pieteikušās vel 4 komandas – Ļvovas „Omega” (Ukraina), Polijas „Kaman Volley”, Minskas „Fenikss” (Baltkrievija) un Kupiškis no Lietuvas. Komandas savā starpā izspēlēja vienu apli līdz divām uzvarām. Uzvarot ar 2:1 komandu no Lietuvas un zaudējot ar 0:2 Ukrainas, Polijas un Baltkrievijas komandām, Preiļu volejbolisti ierindojās 4. vietā.

Paldies jāsaka spēlētājiem, kurus nenobiedēja tālais ceļš un pašu līdzfinansējums un kuri piekrita nest Preiļu vārdu ārpus Latvijas robežām, kā arī Preiļu novada domei par iespēju aizbraukt uz šo turnīru.

 

Preiļu sieviešu komanda. Pirmā rinda no kreisās: Inta Rumaka, Sana Catlakša, Jūlija Skridļa; otrā rinda no kreisās: Jeļena Kozere, Inga Ivanova, Jekaterina Akentjeva, Anita Pizele, Jana Hūna, Ilze Vikse.

Preiļu sieviešu volejbola komandās pārstāve Inta Rumaka

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.