Par Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas direktoru iecelts Edgars Vaivods

29.09.2016.

29. septembra Preiļu novada domes sēdē tika nolemts par Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas direktoru iecelt Edgaru Vaivodu. Domes izpilddirektoram uzdots ar Edgaru Vaivodu noslēgt darba līgumu. Amata pienākumus jaunais Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas direktors sāks pildīt no 17. oktobra.  Edgara Vaivoda kandidatūra Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas direktora amatam saskaņota ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju.

Edgars Vaivods jau 30 gadus sevi ir pilnveidojis kā izglītības un sporta speciālists. No 2011. gada strādā par Vārkavas novada Sporta skolas direktoru. Izglītību ieguvis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, iegūstot pedagoģijas bakalaura grādu sportā, izglītības un sporta darba speciālista, visu izglītības pakāpju un līmeņu sporta skolotāja, vieglatlētikas trenera, izglītības un sporta darba menedžera (vadītāja) kvalifikāciju. Edgars Vaivods ir aktīvs daudzu valsts sacensību vieglatlētikā organizētājs. Vadījis tālākizglītības kursus sporta skolotājiem un treneriem Preiļos, Jēkabpilī un Valmierā.

Šī gada 28. jūlijā Preiļu novada dome izsludināja konkursu uz Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas direktora amatu, pretendentu pieteikšanās termiņš bija 18. augusts. Uz Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas direktora amatu tika saņemti desmit pretendentu pieteikumi. Amata konkursa pretendentu vērtēšanas komisijas 19. augusta sēdē tika noskaidrots, vai pretendents ir iesniedzis dokumentus saskaņā ar nolikuma prasībām, tika izvērtēta izglītība, sporta un izglītības darba kvalifikācija un pieredze.

Uz konkursa otro kārtu – interviju – tika izvirzīti seši pretendenti. Intervijas laikā tika vērtētas pretendentu kompetences atbilstoši vērtējamajiem kritērijiem. Pēc darba pārrunu rezultātu novērtēšanas komisija pieņēma lēmumu Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas direktora amatam apstiprināšanai uz domes sēdi virzīt Edgara Vaivoda kandidatūru.

Pamatojoties uz Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas iepriekšējā direktora  Romāna Petrova iesniegumu šī gada 21. jūlija Preiļu novada domes sēdē tika pieņemts lēmums par viņa atbrīvošanu no ieņemamā amata.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.