Rudenīgs konkurss “Apceļo dzimtās vietas”

10.10.2016.

Karjeras nedēļas ietvaros no 10. līdz 14. oktobrim Preiļu un Riebiņu novada TIC piedāvā aizraujošu konkursu 1.-12.klašu skolēniem.

Noteikumi:
Laikā no 5. līdz 10. oktobrim klases pārstāvim jāierodas Preiļu un Riebiņu novada TIC (Preiļi, Kārsavas iela 4), kur tiks iedota lieta, ar kuru visai klasei no 10. līdz 16. oktobrim jādodas uz 3 konkrētiem tūrisma objektiem. Pie katra objekta jānofotografējas visai klasei un fotogrāfijā jābūt redzamai šai lietai. Klases uzņemtās fotogrāfijas jānopublicē TIC Facebook lapā https://www.facebook.com/preiluriebinutic/?ref=aymt_homepage_panel  līdz 21. oktobrim (drīkst ievietot skolotājs vai šīs klases skolnieks, pēc izvēles, vai pati skola). Obligāti jānorāda skola un klase, kā arī mazs apraksts, kur bijuši un savi iespaidi. Oktobra beigās apkoposim rezultātus un interesantāko fotogrāfiju un mazo aprakstiņu klases iegūs pārsteiguma balvas no TIC.

Atmini Preiļu un Riebiņu novada tūrisma objektus, atrodi 3 no minētajām vietām un nofotografējies pie tām kopā ar visu klasi!

Objektu saraksts:

1. Sportojot uz āra trenažieriem svaigā gaisā, palielinās skābekļa daudzums, kā ietekmē smadzenēs pastiprināti izdalās serotonīns – ķīmiska viela, kas atbildīga par laimes un labsajūtas sajūtu. Kurā vietā Preiļu parkā ir šāda vieta?
2. Peles būtu sajūsmā par šo pieminekli!
3. Gadsimta putekļiem klāta ēka, kura šobrīd atdzimst no jauna.
4. Vīram ar pīpi zobos veltīta ēka Galēnos.
5. Vienīgais rekonstruētais holandiešu tipa objekts Latvijā, kas atrodas Stabulniekos.
6. Lidotājam sirdij tuva vieta Rušonā.
7. Vieta Riebiņos, kur mīt vairāki desmiti graciozu cilvēka draugu.
8. Galēnu parkā mītošs dienvidu dzīvnieks, kurš baida, bet nekož.
9. Dominikāņu mūku apmešanās vieta Rušonā.
10. Vieta Geļenovā, kur aug 23 eksotiski augi.

Preiļu un Riebiņu novada TIC

Pēdējās izmaiņas: 10.10.2016.