Preiļu novada džudisti izcīna trīs zelta medaļas

01.10.2016.

Pēc vasaras atpūtas, kā arī treniņiem stadionā un vasaras nometnē Višķos Preiļu džudo kluba „Jaunība LV” sportisti ir veiksmīgi iesākuši jauno sezonu, 1. oktobrī  piedaloties I Starptautiskajās sacensībās “Dinaburgas kauss 2016” Daugavpilī. Turnīrā bija pārstāvēta ne tikai Latvija, bet arī kaimiņvalstis – Lietuva, Igaunija, Krievija un Baltkrievija.

Preiļu džudo kluba treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka viņa audzēkņi jauno sezonu uzsākuši ļoti pārliecinoši – sacensībās Daugavpilī tika izcīnītas trīs pirmās vietas – Arturs Valters un Iļja Volkovs bija labākie savās svara kategorijās A grupā (2007.-2008. dzimšanas gads), savukārt Sofija Gžibovska – D grupā meitenēm (2001.-2004. dzimšanas gads). Andrejs Gžibovskis un Gvido Streili izcīnīja sudraba medaļas, Vjačeslavs Sondors un Dāvids Verze – bronzu, savukārt Ričards Jakovļevs ieguva 5. vietu. Labi startēja ne tikai Preiļu komandas līderi, bet arī mazāk pieredzējušie sportisti. 

Nākamās sacensības gaidāmas jau 15. oktobrī Ādažos.  

Arī šajā sezonā Preiļu džudo klubs aicina pievienoties jaunus dalībniekus. Gaidīti tiek bērni no 6 gadu vecuma, tāpēc, ja rodas interese, lūdzam bērnu vecākus zvanīt Aleksejam Sapeginam, tālrunis – 26546518.

No kreisās: Iļja Volkovs, Dāvids Verze, Arturs Valters, Andrejs Gžibovskis, Vjačeslavs Sondors

Ilona Vilcāne,
Preiļu novada domes mājas lapas satura redaktore

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.