“Uzņēmēju dienas Latgalē 2016” apmeklē vairāk nekā astoņi tūkstoši cilvēku

23.09.2016.

Šā gada “Uzņēmēju dienas Latgalē 2016”, kas notika 23. un 24. septembrī Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS, kopumā apmeklēja vairāk nekā astoņi tūkstoši iedzīvotāju, tajās piedalījās deviņi novadi, trīs augstskolas un 140 uzņēmumi.

Pasākumu rīkoja Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domi un Latgales plānošanas reģionu. “Uzņēmēju dienas Latgalē 2016” atbalstīja “Lattelecom” un “Latvijas Gāze”. Līdztekus šim notikumam, pie Latgales vēstniecības GORS norisinājās arī “SEB bankas” auto līzinga dienas, aicinot apmeklētājus apskatīt un iepazīties ar vairāk nekā 70 jaunākajiem automašīnu modeļiem.  

Pasākumu ar svinīgu uzrunu atklāja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartašēvičš un LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

LTRK ar īpašu Latvijas Labums stendu klātesošos aicināja arī nogaršot tepat Latvijā ražotus pārtikas produktus no “Siguldas maiznieka”, “Latvijas maiznieka”, “Top Food”, “Gaļas nama “Ādaži””, “Forevers” un “Saldus gotiņas”.

Līdzīgi kā pērn rīkotajās “Uzņēmēju dienās Latgalē”, arī šogad uzņēmējiem pasākuma laikā bija iespēja iegūt zināšanas Biznesa iespēju forumā, kā ietvaros notika diskusija par reģionālajām aktualitātēm saistībā ar Latgales Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) izveidi un darbaspēka pieejamību.

LTRK uzņēmēju dienas rīko katru gadu katrā no reģioniem – Latgalē, Kurzemē, Vidzemē un Zemgalē -, kur piedalās dažādu nozaru uzņēmumi, piedāvājot savas preces un pakalpojumus. Aktīvi tiek pārstāvēti arī konkrēto reģionu novadi un pašvaldības, stāstot gan par tūrisma, gan biznesa iespējām. Nākamās uzņēmēju dienas Latgalē notiks pēc gada Daugavpilī. 

 

Pēdējās izmaiņas: 23.09.2016.