Tūrisma diena Preiļu 2. vidusskolas 5.–12. klašu skolēniem

08.09.2016.

Šī gada 8. septembrī Preiļu 2. vidusskolā norisinājās Tūrisma diena, kurā piedalījās 5.-12. klašu skolēni. Diena sākās ar skolēnu pulcēšanos skolas pagalmā un direktores N. Hļebņikovas  uzrunu. Direktore visiem novēlēja veiksmi, labus laika apstākļus un jautru garastāvokli, izbaudot dienu kopā ar saviem klasesbiedriem, draugiem, skolotājiem.

Tūrisma diena notika gandrīz vai ikvienam zināmajā vietā – Badelkā, kur mūs sagaidīja Jānis Pintāns ar palīgiem.

Katra klase bija sagatavojusi devīzi un parūpējusies par klases noformējumu.

Dienas gaitā norisinājās dažādas spēles un stafetes, par kuru sagatavošanu bija atbildīgi vidusskolēni. Ikgadējā Tūrisma taka, par kuras sagatavošanu jāpateicas Jānim Pintānam, atradās nedaudz tālāk no pārējo stafešu norises vietas. Kā jau katru gadu tajā tika  pārbaudīta dalībnieku fiziskā sagatavotība un saliedētība. Trase sastāvēja no kokos nostieptām virvēm, baļķiem un dalībniekiem trases sākumā bija jāsaliek 2 somas, kuras jānes visa pārbaudījuma laikā un beigās jāizliek tās tādā pašā stāvoklī, kā tās bija sākumā. Pašās beigās kādam no dalībniekiem bija jāguļas uz nestuvēm, bet pārējiem komandas biedriem bija jānogādā “cietušais” līdz finiša līnijai.

Visas dienas garumā saulīte mūs lutināja. Starp spēlēm un stafetēm tika iekurināts ugunskurs un tie, kas vēlējās, varēja cept cīsiņus vai baudīt citus gardumus. Skolēni mielojās ar pašu sarūpētajiem cienastiem. Valdīja brīva un nepiespiesta atmosfēra, kaut gan neiztika arī bez sāncensības.

Dienas beigās notika apbalvošana. Visvairāk uzvaru šogad bija 9. un 8. klasei. Viņi izrādījās pārāki  3 stafetēs, arī Tūrisma takā.

Uzvarētāji:

9.-12. klase

5.-8. klase

Partneru saliedētības spēle 

9. klase  

8. klase

Draudzīgākais lēciens

10. klase

8. klase

Pats lasošākais

9. klase

8. klase

Ātrākie, veiklākie mērķa sasniegšanā

12. klase

7. klase

Visrezultatīvākie spēlētāji

9. klase

nestartēja

Krustiņi nullītes

10. klase                            

nestartēja

Bizes pīšana

12. klase

7. klase

Tūrisma taka

9. klase

8. klase

Paldies skolas administrācijai par šo lielisko sporta un veselības dienu, īpaši direktores vietniecēm Žannai un Rimmai un skolas direktorei par atbalstu pasākuma organizēšanā.

Santa Prikule, 12. klase.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.