Biedrības “Preiļi izglītotai Latvijai” piedāvājums vietējiem iedzīvotājiem

21.09.2016.

No septembra darbu sāk Vides reģionālais resursu centrs. Būtu vērts iegaumēt mūsu interneta adresi preililatvijai.lv vai kļūt par biedrības sekotājiem Facebookā, jo Preiļos ir vēl viena vieta, kurā bērniem un pieaugušajiem piedāvās aktivitātes, kuras noteikti būs vērts apmeklēt.

Ceturtdienās jauniešiem un pieaugušajiem mazās grupās darbu sākušas angļu valodas grupas, kur galvenais uzsvars ir runāšana.

21. septembrī 1. tikšanās nodarbībās Programmēšana sākumskolēniem „Learn IT”. Apgūstot programmēšanu, bērni kļūst par savas pasaules veidotājiem – arhitektiem, filozofiem, vadītājiem un, galvenais, radošām personībām.

22. septembrī 1. tikšanās Tēvu klubā. Būt par tēti skan lepni! Bet ir tik maz iespēju tikties, runāt, dzirdēt par vīrieša-tēta sajūtām un varbūt pat nepateiktām problēmām, kuras, izrādās, ir gandrīz visiem. Šoreiz savu lomu spēlēs Kaspars Vendelis (kasparsvendelis.com)

No oktobra – tematiskā trešdiena, pagarinātā grupa bērniem, kā arī daudz interesantu un izaicinošu personību un aktivitāšu.

Gribētos akcentēt, ka biedrība ir atvērta tipa organizācija, kuras piedāvājumi pieejami jebkuram interesentam. Ja vēlaties pierakstīties jaunumiem, lūdzam to izdarīt mūsu mājas lapā. Ja vēlaties uzdot jautājumus vai uzzināt vairāk, rakstiet pilbiedriba@gmail.com vai zvaniet Aijai t. 26385873.

Baudot rudeni,
Aija Vanaga
Resursu centra vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 21.09.2016.