Salas pamatskolas komanda piedalās 8. Lauku Kopienu spēlēs

09.09.2016.

No 9. līdz 10.septembrim skaistajā Līgatnes pilsētā notika nu jau 8. Latvijas Kopienu spēles, kuras šogad organizēja Līgatnes novada dome sadarbībā ar biedrību “Latvijas Lauku forums” un “Cēsu rajona lauku partnerība”.

Kopienas spēļu iniciatīva aizsākās pirms desmit gadiem un šo spēļu ideja ir pulcēties uz kopējiem svētkiem, lai caur spēli vienotu paaudzes un dažādu teritoriju kopienas, lai vairotu labo, pozitīvo un gaišo Latvijas laukos un nostiprinātu pārliecību par spēcīgiem laukiem un to kopienām.

Šajās kopienas spēlēs dalību ņēmām arī mēs – Salas pamatskolas komandas “Niknās Saulītes” meitenes Irita Vaivode, Anita Vjakse, Daina Rubīne un Velta Skutele. Tā bija jau otrā reize, kad piedalījāmies Kopienu spēlēs.

Pirmās dienas vakarā tika iepazīta Līgatnes pilsēta un tās neaprakstāmais šarms, notika nakts ekskursija ar lāpām pa Līgatnes alām un vietējās stāstnieces pavadībā aplūkoti vēsturiski un mūsdienās nozīmīgi pilsētas objekti.

Nākamā diena bija veltīta sporta un izklaides netradicionālajām spēlēm, kur fiziskās aktivitātes mijās ar smiekliem, aizrautību, pārsteigumiem un kopā būšanas prieku. Diena beidzās ar garšīgām pusdienām Gaujas krastā un apbalvošanu.

Mums par lielu pārsteigumu kļuva rezultātu paziņošana, kurā mūsu komanda ieguva galveno balvu – ceļojošo kausu un iespēju pēc diviem gadiem rīkot 9. Latvijas Kopienu spēles. Paldies visiem sirsnīgajiem un atraktīvajiem kopienu ļaudīm un uz tikšanos Latgalē!

Komandas “Niknās Saulītes” kapteine Irita Vaivode

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.