Ilze Rožinska un Maija Ruskule ieguvušas iedvesmojošākā skolotāja titulu Latgalē

05.10.2016.

5.oktobrī, Starptautiskajā skolotāju dienā “Zelta Zivtiņa” paziņoja Vislatvijas iniciatīvas “Iedvesmojošākais skolotājs” uzvarētājus. Par Latgales iedvesmojošāko skolotāju, apkopojot sabiedrības balsojumu un žūrijas vērtējumu, kļūst Maija Ruskule, Daugavpils 12.vidusskolas sākumskolas skolotāja, un Ilze Rožinska, Preiļu Valsts ģimnāzijas mūzikas skolotāja, kora, ansambļa, folkloras kopas “Rūtoj” vadītāja. Kopumā iniciatīvai tika pieteikti 155 skolotāji no visiem valsts reģioniem.

Preiļu Valsts ģimnāzijas mūzikas karaļvalsti vada labsirdīgā karaliene Ilze Rožinska, kura vada vokālo ansambli, kori, folkloras kopu “Rūtoj” un pasniedz mūzikas stundas. “Ilze mums liek neaizmirst par senlatviešu tradīcijām, katru gadu ejam ķekatās, kopā svinam vasaras saulgriežus ar tiem raksturīgajām ieražām. Šīs vērtības, iespējams, neviens cits mums nekad neiemācīs. Ilze ir skolotāja no matu galiņiem līdz papēžiem. Viņa mīl savu darbu,” par Ilze stāsta viņas skolniece.

Ar plašākiem Latgales iedvesmojošāko skolotāju stāstiem var iepazīties iniciatīvas internet vietnē. Maijas Ruskules stāstu var izlasīt šeit: http://bit.ly/2dsiQNO  un ar stāstu par skolotāju Ilzi Rožinsku var iepazīties šeit: http://bit.ly/2dDKM2D.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.