Noslēgusies Preiļu novada atklātā čempionāta galda tenisā otrā kārta

03.09.2016.

3. septembrī noslēdzās Preiļu novada atklātā čempionāta galda tenisā 2. kārta. Kā pastāstīja sacensību organizētājs Voldemārs Limanis, šoreiz sacensībās piedalījās 41 dalībnieks. Sportisti bija ieradušies no Rīgas, Jēkabpils, Rēzeknes, Daugavpils, Krāslavas, Līvāniem, Lietuvas, un protams, pārstāvēti bija arī Preiļi.

1. vietu kopvērtējumā izcīnīja Jānis Svīķis (Mazsalaca), 2. vietā atstājot Vjačeslavu Gedroicu no Daugavpils un 3. vietā – Anriju Bergu no Rīgas. No mājiniekiem šoreiz labākais bija Ainārs Mūrnieks, kas ierindojās augstajā 5. vietā. Savukārt sieviešu konkurencē 1. vietu izcīnīja mājiniece, trenera Anatolija Isajeva audzēkne Darina Piskunova.

Pēdējā, noslēdzošā kārta gaidāma 9. oktobrī, kad būs zināmi uzvarētāji kopējā ieskaitē un veterāni pa grupām.