23. septembrī Preiļu skolās notiks Olimpiskās dienas aktivitātes

22.09.2016.

Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā “Olimpiskā diena 2016” šogad notiks 23. septembrī 531 norises vietās visā Latvijā, kas kopā plāno pulcēt jaunu pasākuma dalībnieku skaita rekordu – 123 353 dalībnieku no 95 Latvijas novadiem un pilsētām. “Olimpiskās dienas 2016” devīze Latvijā ir “Padod bumbu!”, jo tā ir veltīta Olimpiskā sporta veida – volejbola popularizēšanai”. Aktivitātes paredzētas arī Preiļu Valsts ģimnāzijā, Preiļu 2. vidusskolā un Preiļu 1. pamatskolā, kopā piedalīsies 850 mūsu novada skolēni.

Aktivitātes iesāksies ar olimpiskā karoga ienešanu un olimpisko rīta vingrošanu. Katram dalībniekam par piemiņu tiks pasniegtas 2 simboliskās hanteles un Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidenta Tomasa Baha parakstīts sertifikāts par piedalīšanos, savukārt skolas saņems volejbola bumbas. Tiks noteikta arī aktīvākā novada skola, kas par vislabāk organizēto pasākumu iegūs kausu.

Olimpiskās dienas ietvaros notiek arī konkursi par volejbolu: zīmējumu konkurss “Mana sapņu bumba”, eseju konkurss “Mana vēstule volejbolistam/ -ei  (vārds, uzvārds)” un foto konkurss “Padod bumbu”.

Ilona Vilcāne,
Preiļu novada domes mājas lapas satura redaktore

 

Pēdējās izmaiņas: 22.09.2016.