Apstiprināts Preiļu novada Preiļu pagasta pārvaldes vadītājs

25.08.2016.

25. augustā, kārtējā Preiļu novada domes sēdē, deputāti nobalsoja par Preiļu pagasta pārvaldes vadītāja iecelšanu no šī gada 1. septembra un, aizklāti balsojot,  amatā apstiprināja Vitāliju Plivdu.

Domes darbinieku amatu sarakstā Preiļu pagasta pārvaldes vadītāja likme paredzēta jau vairākus gadus, bet līdz šim tā netika izmantota. No 2009. gada 1. jūlija Preiļu pagasta pārvaldes vadītāja pienākumus veica Preiļu novada domes izpilddirektors Vladimirs Ivanovs, kaut gan tas neietilpa viņa tiešajos amata pienākumos.

Vitālijs Plivda līdz šim pildīja Preiļu pagasta pārvaldes saimniecības vadītāja pienākumus. Saskaroties ikdienā ar vairāku problēmu risināšanu, kas neietilpa saimniecības vadītāja pienākumos un neatbilda noteiktā amata pilnvarām, iedzīvotājiem vajadzēja griezties domes izpildinstitūcijā. Ieceļot pagasta pārvaldes vadītāju, iedzīvotāji jautājumus varēs risināt, griežoties tieši pie pārvaldes vadītāja, kā to paredz Preiļu pagasta pārvaldes nolikums. 

Par Preiļu pagasta pārvaldes saimniecības vadītāja amata turpmāko nepieciešamību deputāti lems kādā no nākamajām domes sēdēm.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Pēdējās izmaiņas: 25.08.2016.