Preiļu novada Labklājības pārvaldes Pakalpojumu centra “Līči” piedāvājums

23.08.2016.

Cienījamie Preiļu novada viesi  un iedzīvotāji!

Preiļu novada Labklājības pārvaldes Pakalpojumu centrs “Līči” piedāvāMājokļa pakalpojumu gan vienai diennaktij, gan ilgāk!

Ja vēlaties aplūkot pilsētu, vai jums ir darba darīšanas – Pakalpojumu centrā “Līči” jūs gaida labiekārtotas, mēbelētas istabiņas kopā ar virtuves nišu, atsevišķu dušu un WC. Pakalpojums vienam cilvēkam izmaksā 7,00 eiro diennaktī.

Ja jums ir kļuvis grūti veikt smago mājas soli, bet aprūpēt sevi vēl spējat, piedāvājam pārcelties pie mums – dzīvot mēbelētās, siltās istabiņās ar nepieciešamo sadzīves tehniku, nelielu virtuvīti un atsevišķu dušas telpu. Jūs gaida tīra un mājīga vide, laipns un atsaucīgs personāls un pensijas vecuma domubiedri. Maksa mēnesī Preiļu novadā deklarētām personām – 71,00 eiro. Cenā ietilpst maksa par apkuri, elektrību, karsto, auksto ūdeni, atkritumu izvešanu, veļas mazgāšanu, istabiņu uzkopšanu. Maznodrošinātajiem  novada iedzīvotājiem, ģimenēm ar skolas vecuma bērniem, ir iespējamas atlaides. Citu novadu iedzīvotājiem – maksa 114,00 eiro mēnesī.

Ēkā darbojas lifts.

Gaidām ciemos!

Telefons informācijai – 29298830

Pēdējās izmaiņas: 23.08.2016.