19. augustā Preiļos viesosies spēkavīri

19.08.2016.

19. augustā Preiļu parka estrādē Preiļu novada svētku ietvaros notiks “Triobet Latvijas Spēkavīru čempionāta” regulārās sezonas noslēdzošais – piektais posms.

Spēkavīri augustā jau aizvadījuši divas spraigas sacensības Ventspili un Valmierā, bet piektdien sešos vakarā atkal tiksies cīņas laukumā Preiļos. Šis būs turnīrs pirms gaidāmā superfināla, kas notiks 17. septembrī Rīgā, aktīvās atpūtas un sporta festivāla “Rīgas Sporta nakts” laikā.

Savā dzimtajā pilsētā startēs pieredzējušais Artis Plivda, konkurenci viņam sastādīs Aivars Šmaukstelis, kurš visas sezonas garumā demonstrē stabilu sniegumu, kuldīdznieki Edgars Andersons, Jānis Šleckus un arī Oskars Martužans, kurš sacensību apritē atgriezies visai pieklājīgā sportiskajā formā, kā arī apgriezienus uzņēmušais Didzis Zariņš, Otomārs Skreija, Magnuss Vucāns, Sandis Ķiploks un Igors Podčeredņičenko.

Preilēnieši klātienē varēs redzot, kā vīri met mucas, “griež” pulksteni, velk mašīnu no zemes, tur krucifiksu, veic stafeti un ceļ atlanta akmeņus.

Spēkavīru sacensību skatītājiem būs dota iespēja ne tikai vērot šī sporta veida paraugstundas, bet arī iejusties spēkavīra lomā. Gan pieaugušie, gan bērni varēs piedalīties dažādos konkursos vingrinājumu starplaikos, kur jātur vai jānes dažādi smagumi. Labākajiem un ātrākajiem balviņas no atbalstītājiem. Notikumiem laukumā varēs sekot līdzi arī televīzijas tiešraidē kanālā Rīga TV24.

Sīkāka informācija mājaslapā www.stiprinieki.lv. 2016.gada spēkavīru sezonas galvenais partneris “RERE Grupa”. Ģenerālsponsors “Triobet”, atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība, “Škoda”, Latvijas Nafta un “Fiskars”. Informatīvie atbalstītāji “Rīga TV24” un sportacentrs.com, radio “Star FM”. Organizē biedrība “Stiprinieku republika”.

Elīna Gārbena
Biedrības “Stiprinieku republika” pārstāve

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.