Preiļu novada dome aicina darbā projektu koordinatoru/-i

17.08.2016.

PREIĻU NOVADA DOME, Reģ.Nr.90000065720,

aicina darbā projektu koordinatoru/-i

(uz noteiktu laiku)

Darbības joma Projektu koordinēšana
Darba apraksts: Preiļu novada attīstības projektu pieteikumu sagatavošana (valsts, Eiropas Savienības, pārrobežu), īstenošana, projektu atskaišu sagatavošana un iesniegšana.

Prasības pretendentiem/ -ēm: :

  • Otrā līmeņa augstākā izglītība;
  • Teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Zināšanas publisko iepirkumu procedūrā;
  • Prasmes izstrādāt tehniskās specifikācijas un citu projektu dokumentāciju;
  • Pieredze uzņēmējdarbības veicināšanā;
  • Lietotāj programmu MC Word, MS Excel un MS Power Point pielietošanas prasmes;
  • Teicamas saskarsmes spējas un organizatoriskās prasmes.

Galvenie pienākumi:

  • Projektu pieteikumu sagatavošana un īstenošana, informācijas izplatīšana;
  • Sarakste ar Preiļu novada domes sadarbības partneriem ārvalstīs;
  • Preiļu novada iedzīvotāju un Domes vadības konsultēšana par iespējām piedalīties Preiļu novada attīstības procesos;
  • Veikto attīstības plānošanas datu masīvu apkopošana un analīze, interpretācijas nodrošināšana;
  • Informācijas datorizēta apstrāde.

Piedāvājam:

  • darbu dinamiskā vidē un profesionālā kolektīvā;
  • sociālās garantijas;
  • kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas;
  • amatalgu EUR 872.00

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: dome@preili.lv  līdz 25.08.2016. vai iesniegt Preiļu novada domes Apmeklētāju pieņemšanas un informācijas centrā (5. kab.) Raiņa bulvārī 19, Preiļi, Preiļu novads, LV – 5301. Tālrunis papildus informācijai: 65322766.

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.