2016./2017. mācību gadā Preiļu Brīvajā skolā darbosies brīvprātīgās no Vācijas un Nīderlandes

11.08.2016.

Sākot ar 2016. gada 30. augustu, visu nākamo mācību gadu pamatskolā “Preiļu Brīvā skola” darbosies Lene no Vācijas un Else no Nīderlandes. Brīvprātīgās palīdzēs bērnudārza grupiņu darbā, veidos nodarbības un aktivitātes, mācīs par savu valstu kultūru un valodu.

Caur aktivitātēm bērni apgūs svešvalodu lietojuma prasmes ikdienā, kas sniegs apziņu par valodu nepieciešamību, veicinās to straujāku apguvi un vērtības apzināšanos. Projekta ietvaros brīvprātīgās jaunietes dalīsies ar Preiļu novada jauniešiem, kādēļ viņas izvēlējās gadu pavadīt Preiļos un kādas ir iespējas katram jaunietim.

Brīvprātīgās veidos mākslas, mūzikas un dabas izzināšanas nodarbības Preiļu novada bērniem un ģimenēm, kuras būs pieejamas biedrības “Preiļi izglītotai Latvijai” Vides reģionālā resursu centra darbības ietvaros.

Projekts tiek finansēts no Erasmus+ KA1 aktivitātes Eiropas Brīvprātīgā darba programmas. 

Katram jaunietim vecumā no 18 līdz 30 gadiem ir iespēja piedalīties Eiropas Brīvprātīgā darba projektos, kas ietver iespēju gadu darboties kā brīvprātīgajam jebkurā Eiropas valstī, tiek apmaksāti ceļa izdevumi, dzīvošana, ēdināšana un tiek maksāta kabatas nauda. Sīkāk par Eiropas Brīvprātīgā darba projektiem var uzzināt rakstot pilbiedriba@gmail.com.

 

Pēdējās izmaiņas: 11.08.2016.