Sekmīgs Preiļu novada vieglatlētu starts Latvijas čempionātā

29.07.2016.

29.–30. jūlijā Ogrē notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā, kur piedalījās arī seši Preiļu novadu pārstāvoši atlēti, kuri nelika vilties saviem atbalstītājiem un atgriezās mājās ar vairākām medaļām. Patīkamu pārsteigumu sagādāja zem Preiļu zīmes startējušais nu jau pāri trīsdesmitgadnieku slieksnim pārkāpušais Kaspars Kažemāks, kurš strādā un savu sportisko meistarību pilnveido Anglijā.

Mūsu stiprā dzimuma vieglatlēti izcīnīja četras bronzas un divas sudraba godalgas. 110 m/b uz goda pjedestāla kāpa divi mūsu atlēti – sudraba godalga Kārlim Sondoram – 15,63 sekundes, bet bronza Kasparam Kažemākam – 15,99, kura tika papildināta otrā dienā ar tāda paša kaluma godalgu 400 m barjerotajā distancē.

Arī pēc sacensībām kārtslēkšanā uz goda pjedestāla divi brāļi – Ronaldam Vucānam sudrabs ar rezultātu 4 m 65 cm, bet Rūdolfam Vucānam bronza par 4 m 15 cm augstumā pārvarēto latiņu. Arī Dairim Rinčam jāsamierinās ar bronzas godalgu, palaižot priekšā sezonas līderus tāllēkšanā Elviju Misānu un Jāni Leiti. Daira varējums šoreiz 7 m 17 cm. Ar ceturto vietu jāsamierinās Guntim Pastoram 3000 m/kav. skrējienā ar sev pieklājīgu rezultātu – 10.02,42.

Ar kulmināciju augustā tuvojas galvenais gada notikums sporta pasaulē – Rio Olimpiāde. Nu vieglatlētikas un citu sporta veidu draugi varēs pieplakt televizoru ekrāniem, lai sekotu un atbalstītu Latvijas sportistus tālajā Brazīlijā! Bet 7. augustā  būs iespēja notestēt jauno Rēzeknes stadionu Latvijas vieglatlētikas savienības 5. posma sacensībās.

Uz pjedestāla 110 m/b 2.v. Kārlis Sondors un 3.v. Kaspars Kažemāks

Kārtslēkšanā  2.v. RonaldamVucānam un 3.v. Rūdolfam Vucānam

 

Tāllēkšanā 3. vieta Daitim Rinčam

L. Valdonis – sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.