“Preiļu saimnieka” rēķinus varēs ērti saņemt Swedbank internetbankā

02.08.2016.

SIA “Preiļu saimnieks” komunālo pakalpojumu rēķinus tagad var saņemt arī Swedbank internetbankā, kur tos var pa tiešo apmaksāt vai arī pieslēgt automātisku apmaksu. Pakalpojums rēķinu maksātājiem ir bez maksas.

SIA “Preiļu saimnieks” valdes priekšsēdētājs Jānis Mūrnieks norāda: “Sabiedrībai “Preiļu saimnieks” ar Swedbank ir noslēgts savstarpējas sadarbības līgums, kas regulē abu pušu saistības un pienākums šajā jomā, kā arī sniedz detalizētu darījumu aprakstu, kas ir īpaši svarīgi, ilgstošā laika posmā veicot regulārus un precīzus maksājumus. Kādi būs ieguvumi klientiem? Pirmkārt, būs mazāk rūpju un ietaupīts laiks nekā līdz šim, maksājot Komunālo maksājumu norēķinu daļā vai arī internetbankā. Otrkārt, rēķini tiks apmaksāti laikus, nebūs jāuztraucas par līgumsodu kavējuma gadījumos. Treškārt, iespēja izvēlēties maksājuma veikšanas dienu. Ceturtkārt, iespēja veikt maksājumu daļējā apmērā, ja kontā nepietiek līdzekļu pilnai rēķina apmaksai. Piektkārt, klientiem vienmēr pastāv iespēja atteikties no rēķina automātiskas apmaksas un turpināt maksāt kā līdz šim – Komunālo maksājumu norēķinu daļā vai internetbankā. “

„E-rēķinu risinājums sniedz iespēju saņemt savus rēķinus vienuviet internetbankā, tos pārskatīt un ērti apmaksāt ar vienas pogas nospiešanu, turklāt arī izmantot rēķinu automātisku apmaksu. Patlaban Swedbank klientiem pieejama jau vairāk kā 50 uzņēmumu e-rēķinu apmaksa. Katru mēnesi iesūtīto e-rēķinu skaits turpina pieaugt,” uzsver Beāte Krauze, Swedbank Naudas plūsmas un e-produktu daļas vadītāja.

Pieteikties SIA “Preiļu saimnieks” rēķinu saņemšanai internetbankā var, vēršoties SIA “Preiļu saimnieks” Komunālo maksājumu norēķinu daļā N. Rancāna ielā 3a, Preiļos, Preiļu novadā, Swedbank internetbankā vai arī kādā no tuvākajām bankas filiālēm.

SIA „Preiļu saimnieks” ir daudznozaru komunālo pakalpojumu sniedzējs, kas Preiļu novadā veic siltumenerģijas ražošanu, pārvadi, sadali un realizāciju, nodrošina centralizēto ūdensapgādi, veic dzīvojamo ēku apsaimniekošanu, organizē atkritumu apsaimniekošanu un pilsētas administratīvās teritorijas labiekārtošanu, sniedz dažādus pakalpojumus.

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.