22. jūlijā notiks Preiļu novada pagastu vasaras sporta spēles

22.07.2016.

Šī gada 22. jūlijā plkst. 12.00 Preiļu novada Saunas pagasta Priekuļu pamatskolā norisināsies Preiļu novada pagastu vasaras sporta spēles. Tās tiek rīkotas ar mērķi veicināt novada pagastu iedzīvotāju interesi par sporta aktivitātēm, popularizēt sportu kā veselīgu dzīvesveidu un saturīgu atpūtas līdzekli pagastu iedzīvotāju vidū, kā arī dot iespēju Preiļu novada pagastu iedzīvotājiem dažādās sporta aktivitātēs noskaidrot sportiskāko pagastu.

Sacensību programmā: futbols, olu mešanas sacensības, volejbols, virves vilkšana, šautriņu mešana, palēcieni ar lecamauklu ( dāmām ), svaru bumbas celšana, pagastu ģimeņu komandu stafete, armrestlings, pensionāru dambretes turnīrs un šautriņu mešana, pagastu priekšniekiem – puzles likšana un šautriņu mešana.

Vasaras sporta spēlēs tiek aicināti piedalīties Preiļu novada Saunas, Aizkalnes, Pelēču un Preiļu pagastu komandas. Sacensībās pagastu pārstāv administratīvajā teritorijā dzīvojošie , deklarētie, kā arī strādājošie iedzīvotāji vai arī pilsoņi, kuriem ir īpašums pagastā. Dalībnieku skaits no pagasta neierobežots.

Sacensību nolikums

Pielikums

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.