Preiļu pludmalē nosvinēta “Jauniešu diena 2016”!

01.07.2016.

2016. gada 1. jūlijā, Preiļos, Preiļu pludmalē, varējām baudīt “Jauniešu dienu 2016”, ko organizēja Preiļu novada Jauniešu centrs “ČETRI”. Jau no plkst. 12.00 iesaistījāmies dažādās sportiskās aktivitātēs, stafetēs un spēlēs, kā arī plkst. 14.00 atklājām volejbola turnīru, ko vadīt, tiesāt un organizēt palīdzēja Jauniešu centra “ČETRI” brīvprātīgie.

Visas dienas garumā, varējām baudīt arī pašmāju mūziķu koncertus, kurus mums sniedza meitenes – Ieva Romanovska, Sintija Vojevodska, Evita Broka un Rūta Pastare. Par muzikālo noformējumu pa dienu bija atbildīgi dīdžeji – Mr. Happy un Ribeiro. Savukārt, pasākuma vadītāja lomā bija iecelts Lauris Zalāns.

Paralēli volejbola turnīram, pasākuma apmeklētājiem bija lieliska iespēja spēlēt burbuļfutbolu, kas ir futbols, ko spēlē 1,5m diametra lielās, piepūšamās bumbās.

Pēc volejbola turnīra tā uzvarētājiem bija cienīga apbalvošana un par šī turnīra uzvarētājkomandām kļuva “3 vīri”, kas ieguva 3. vietu, “Talantu neskartie”, kas ieguva 2.vietu, un “Normāli džeki”, kas ieguva 1.vietu un īpašo balvu no kafejnīcas “Pampūkas”, kas darbojās visa pasākuma laikā.

No 20.00 līdz pat 03.00 naktī bija baudāma jau neformālā pasākuma daļa “Pludmales Ballīte”, kurā deju grīdu kārtīgi “spridzināja” dīdžeji – MR. HAPPY, ERVIN MAIN un FUNKY DJ ELEGANT.

Gan pasākuma dienas, gan arī vakara daļa tika iemūžināta, darbojās fotostūrītis un pasākuma apmeklētāji tika fotografēti uz nebēdu.

Paldies sakām visiem, kas iesaistījās pasākuma tapšanā, organizēšanā un aktīvi tajā arī piedalījās!
Lielu paldies sakām: Preiļu novada domei, Preiļu novada Kultūras centram, Preiļu parka Pludmalei, Kafejnīcai “Pampūkas”, SIA “Preiļu Saimnieks”, SIA “Apsardzes Serviss” u.c


Preiļu novada Jauniešu centrs “ČETRI”

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.