Dienas centra pieredzes apmaiņas brauciens uz Rēzekni

28.06.2016.

28. jūnijā Dienas centra jaunieši ar īpašām vajadzībām, darbinieki un citi klienti devās pieredzas apmaiņas braucienā uz Rēzeknes Dienas aprūpes centru, kas bija kā atbildes vizīte tikšanās reizei Preiļos pagājušā gada rudenī, kad notika pirmā iepazīšanās. Pēc jaukā apciemojuma un iespaidu pozitīvisma visiem radās vēlēšanās tikties atkal. Un tā nu rēzeknieši aicināja mūs viesos, lai arī mēs varētu apskatīt Rēzeknes Dienas aprūpes centru, klausīties stāstījumā, gūstot pieredzi, kā arī tikties kopējā pasākumā ar saviem draugiem, kas tika organizēts kā sporta diena ar Līgo pieskaņu.

Jautra izvērtās piedalīšanās atrakcijās un stafetēs, kur uzvarēja, protams, draudzība. Savukārt mūsu komanda bija sagatavojusi Mini disko programmu, kura apvienoja visus pasākuma dalībniekus kopīgā atraktīvā dejā, apgūstot jaunus deju soļus. Pasākuma izskaņā visi dalībnieki saņēma medaļas un diplomus, kas sniedza prieku par izteikto atzinību un, protams, neizpalika arī lielā draugu kopbilde. Kā noslēdzošais posms visā dienas programmā bija koncertzāles Gors apmeklējums, kur skatījām izstādi, veldzējāmies jaukajās strūklakās un baudījām skaisto apkārtni.

Sirsnīgs paldies Rēzeknes Dienas aprūpes centra kolektīvam par viesmīlību, sagatavoto interesanto programmu un Preiļu novada domei par piešķirto transportu. Mūsu visu smaidi, pacilātais noskaņojums, jautrais atpakaļceļš mājup ar dziesmām bija kā pierādījums tam, ka šī diena un pasākums kopumā ir izdevušies!

Gunta Katkeviča,
Dienas centra vadītāja 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.