18. jūnijā Preiļos notiks Līgu un Jāņu veterānu čempionāts vieglatlētikā

18.06.2016.

Tuvojas vasaras saulgrieži un tas ir laiks, kad uz tradicionālo Līvānu un Preiļu novadu rīkoto Līgu un Jāņu veterānu čempionātu vieglatlētikā Preiļos pulcējas sporta karalienes un bruņinieki. Arī šogad Preiļos pulcēsies vieglatlētikas draugi no tuviem un tāliem novadiem.

Arī preiliešus aicinu 18. jūnijā būt aktīviem un neturēt sveci zem pūra, bet kopā ar plašo sportistu kopu no Latvijas daudzajiem novadiem Līgo noskaņās ieskandināt Preiļus un mūsu stadionā noskaidrot savu varēšanu kādā no sev tuvajām vieglatlētikas disciplīnām. Gaidīts tiek ne tikai sistemātiskos treniņos dienas aizvadījis vieglatlēts – veterāns, bet jebkurš aktīva dzīvesveida piekritējs, kura vecums ir atbilstošs nolikuma prasībām (sievietēm no 30, vīriešiem no 35 gadiem) izmēģināt savu varēšanu, salīdzināšanai ar kādreiz iespēto.

Sacensības norisināsies 18. jūnijā plkst. 11.00 Preiļu rajona bērnu un jaunatnes sporta skolas stadionā. Pieteikšanās internetā www.lvva.lv/lj16 vai rakstot uz e-pastu marite.vilcane@livani.lv ne vēlāk kā trīs dienas pirms sacensībām, pieteikumā minot pilnus dzimšanas datus. 

Sacensību nolikums

L.Valdonis – sporta pasākumu organizators.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.