Piedāvājums 18 gadīgiem jauniešiem iesaistīties zemessargu pamatapmācības nometnēs

27.06.2016.

Latvijas Republikas Zemessardze ir organizācija, kuras galvenais uzdevums ir Valsts aizsardzība. Latvijas jaunatnei tiek dota unikāla iespēja brīvprātīgi iesaistīties valsts aizsardzības spēju stiprināšanā, iestājoties dienestā Zemessardzē. Jebkuram Latvijas pilsonim ir patīkami apzināties un redzēt, ka Latvija ir spēcīga un patriotisku cilvēku apdzīvota zeme.

Cienījamie skolu jaunieši, kas ir sasnieguši 18 gadu vecumu, esat savas valsts patrioti, izrādiet iniciatīvu iestājoties dienestam Zemessardzē. Jūs iegūsiet nepieciešamās iemaņas valsts aizsardzības spēju paaugstināšanai, iegūsiet jaunus līdzīgi domājošus biedrus un draugus, uzlabosiet savu fizisko sagatavotību, kā arī sapratīsiet cik svarīgs ir darbs komandā.

Lai apgūtu zināšanas un iemaņas, kas nepieciešamas zemessargam uzsākot dienestu, katru gadu Zemessardzes bataljonos tiek organizētas zemessargu pamatapmācības nometnes, kur jaunie zemessargi iegūst karavīram nepieciešamās pamatzināšanas, prasmes un iemaņas. Šogad nometnes tiek organizētas no 27.jūnija līdz pat augustam dažādās Latvijas vietās un dažādās Zemessardzes vienībās, nometnes ilgst nepārtraukti 21 dienu. Šo nometņu laikā Jūs iegūsiet ne tikai jaunas iemaņas un draugus, bet arī finansiālus labumus, kas Jums dos iespēju labāk sagatavoties jaunajam mācību gadam, vai arī būs kā pirmais finansiālais atbalsts materiālo labumu iegūšanai.

Pasteidzieties, mēs Jūs gaidām, jo dokumentu noformēšanas laiks var aizņemt vismaz mēnesi. Esat savas valsts patrioti tādejādi stiprinot mūsu valsti!!!

 

Tālrunis: 29192759, 65307066, 28312554

e-pasts: 35bn@mil.lv

Adrese: ZS 35. Nodrošinājuma bataljona štābs, Litavnieki, Preiļu pagasts, Preiļu novads.

 

Pēdējās izmaiņas: 27.06.2016.