Aicinām piedalīties Sajūtu takas izveidē Preiļu pilsētas pludmalē

04.06.2016.

Preiļu novada dome sadarbībā ar Biedrību “Ģimeņu atbalsta centrs “Puķuzirnis”” par godu Starptautiskajai Bērnu aizsardzības dienai Preiļu parka aktīvās atpūtas zonā izveido Sajūtu taku no dabīgajiem materiāliem. Sajūtu taka tiks izveidota kopīgiem spēkiem, sanākot kopā Preiļu novada ģimenēm un organizācijām, kur katrs atnesīs kādu no dabīgajiem materiāliem (ozolzīles, kastaņus, egļu, priežu čiekurus, sūnas, oļus vai akmentiņus, koka granulas, zāģu skaidas, smiltis u.c.). Sadarbībā ar SIA “Preiļu saimnieks” tiks sagatavota taka, kurā katra ģimene, organizācija varēs atstāt atnestos dabīgos materiālus. Sajūtu takā viena materiāla laukums tiek plānots 1 metrs platumā x 2 metri garumā.

Izveidojot šo sajūtu taku, mazajiem bērniem tiks dota iespēja iepazīties ar dažādiem dabas materiāliem, tos iztaustot ar rokām un kājām.  Vasaras sezonā sajūtu taku varēs izmantot bērni, vecāki un vecvecāki, lai stiprinātu savu imunitāti. Sajūtu takas atklāšana tiek paredzēta 4. jūnijā ap plkst. 16.00 pēc bērnu koncerta Preiļu kultūras centrā.

Aicinām Preiļu novada ģimenes un organizācijas līdz 3. jūnijam savākt iepriekš minētos dabas materiālus un noziedot Sajūtu takas izveidei. Lūgums sniegt informāciju Preiļu novada domes Attīstības daļas projektu koordinatorei Inesei Matisānei (tel.nr.: 26315587, e-pasts: inese.matisane@preili.lv) par konkrēto dabas materiālu sagādāšanu. Lūgums ģimenēm kaut nedaudz, bet ziedot rudenī savāktās ozolzīles, kastaņus un vākt vīna pudeļu korķus.   

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.