Nodarbību cikls „Māmiņu skola” Preiļos kopā ar Veroniku Tabūni

26.05.2016.

1. Laiks gatavoties dzemdībām

Šajā nodarbībā runāsim, ko var darīt gaidību laikā, lai sagatavotos dzemdībām. Runāsim par gaidību laika satraukumu un bailēm – ko ar tām iesākt, kā ieklausīties sevī. Izskatīsim, kas ir dzemdību somas saturā.

2. Ko darīt sākoties dzemdībām?

Izskatīsim, kādi ir dzemdību priekšvēstneši. Kad doties uz dzemdību nodaļu. Kā sieviete pati sev var palīdzēt atvieglot dzemdību sāpes. Tēva un/vai atbalsta personas loma dzemdībās.

3. Dzemdību norise

Izrunāsim visas dzemdību fāzes! Dabiskie līdzekļi sāpju atvieglošanā – masāža, Rebozo lakats, pozas, elpošana. Kas kavē un kas veicina dzemdību gaitu. Kas jāzina par medikamentozo iejaukšanos dzemdību gaitā.

4. Agrīnais pēcdzemdību periods

 Piesaistes veidošana ar mazuli: āda – āda. Zīdīšanas uzsākšana. Kādas var būt jaunās māmiņas emocijas un ko ar tām iesākt. Sievietes ķermenis pēc dzemdībām. Jaundzimušā sajūtas pēc dzimšanas. Mazulīša raudāšanas iemesli un risinājumi.

Nodarbību sākums: ceturtdien, 26.maijā plkst. 15.00

Katras nodarbības cena:  7 EUR vienai personai vai pārim.

Katras nodarbības ilgums: aptuveni 2,5 stundas.

Norises vieta: Preiļi, Preiļu slimnīca, Pasākumu zāle.

Līdzi jāņem pieraksti un Mātes pase, lai kādā no nodarbībām varam izdarīt ierakstu par izietiem sagatavošanās kursiem dzemdībām.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās – pa tālruni 28316231 vai rakstot uz veronika.tabune@gmail.com

Par Veroniku Tabūni

Veronika ir praktizējoša dūla apmācībā, veselīga dzīvesveida praktizētāja, pirtszinātāja. Tic, ka katrā cilvēkā slēpjas liels iekšējais spēks, dabas un senču dots. Arī nodarbībās ir iekļauti paņēmieni, lai šo spēku katra topošā māmiņa varētu atklāt  un aptvert.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.