Aicinājums piedalīties fotokonkursā “Latgalietis XXI gadsimtā”

19.05.2016.

Latgales plānošanas reģions ir devis atbalstu un piekrišanu kopā ar Latgales fotogrāfu biedrību organizēt fotokonkursu “Latgalietis XXI gadsimtā”. Tas noritēs Latvijas valsts un Latgales kongresa simtgades atzīmēšanas pasākumu ietvaros, un viens no tā mērķiem – nākošajā gadā izdot fotoalbumu ar Latgales reģiona visu novadu cilvēku portretiem.

Ir radusies brīnišķīga iespēja parādīt meistarību, iemūžinot savus labākos darbus unikālā fundamentālā izdevumā. No 40 labākiem darbiem tiks veidota izstāde, kura tiks kopīgi atvērta, vienlaicīgi suminot un apbalvojot labāko darbu autorus.

Lūdzu iepazīstaties ar pievienoto nolikumu un sirsnīgi aicinu uz sadarbību. Tiek aicināti visi Latvijas foto mākslinieki, tāpat arī īpaša cerība uz Latgales aktīvajiem fotogrāfijas mīļotājiem. Jautājumu gadījumā nekautrējieties zvanīt – 29121689.

Neaizmirsīsim fotogrāfu misiju: KALPOT CILVĒKIEM. Fotogrāfijas uzdevums arī šoreiz ir ar objektīvu iemūžināt aizejošā laika lieciniekus, atklāt Latgales reģiona un katra novada savdabību un bagātināt mūsu kopējo kultūrvēsturi.

Neatlieciet labos darbus uz termiņa beigām! Darbi jāiesniedz līdz šī gada 1. decembrim. Plašāka informācija – konkursa nolikumā.

Latgales fotogrāfu biedrības vārdā vēlot visiem veiksmi un aicinot uz aktīvu līdzdalību,
Igors Pličs

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.