Starptautiskā ģimeņu diena aizvadīta sportiskā garā

15.05.2016.

15. maijā Preiļu pilsētas pludmalē ģimenes pulcējās uz tām veltītu kopābūšanas pasākumu, kur kopā ar Preiļu kraukli tika izmēģinātas dažādas sportiskas spēles un atrakcijas. Aktīvākās ģimenes svētdienas pasākumu iesāka ar orientēšanās sacensībām Preiļu parkā, pēc rezultātiem ierindojoties šādā secībā: 1. vieta Prikuļu ģimenei, 2. vieta Plivdu ģimenei, 3. vieta Matisānu ģimene, 4. vieta Borisovu ģimenei, 5. vietā Ertu ģimenei un 6. vietā ierindojās Ledovsku ģimene. Vietu ieguvēji saņēma sportiskas balvas, lai arī ikdienā aktīvi pavadītu brīvo laiku.

Latvijas Tautas sporta asociācijas pārstāvju un Preiļu novada Jauniešu centra „Četri” brīvprātīgo pavadībā ģimenes un ikviens interesents varēja izmēģināt veiklību, izturību un spēku šautriņu un lidojošo šķīvīšu mešanā, lekšanā ar lecamauklu, krāsaino bumbiņu salasīšanā uz ātrumu, “pīļu” gājienā un citās aktivitātēs. BMX trasē notika BMX riteņbraukšanas paraugdemonstrējumi, un trasi varēja izmēģināt arī interesenti. Ikviens ģimeņu veselības dienas aktivitāšu dalībnieks saņēma medaļu un piemiņas balvas no Latvijas Tautas sporta asociācijas. Tās pārstāvji pēc veiksmīgi aizvadītas dienas atzina, ka šādi ģimeņu sporta svētki varētu kļūt par ikgadēju pasākumu Preiļos.

Ģimeņu veselības dienu tika rīkota projekta “Pavasara veselības festivāls Preiļos” ietvaros, ko atbalsta Coca – Cola un Latvijas olimpiskā komiteja.

 

Preiļu novada domes Attīstības daļa

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.