Skaistāka vide par prieku sev un novada iedzīvotājiem

16.05.2016.

Preiļu novada Labklājības pārvalde (pirms reorganizācijas Sociālais dienests) atrodas pašā pilsētas centrā, blakus iestādei ierīkots bērnu rotaļu laukums un soliņi atpūtas brīdim. Ap mūsu iestādi kūsā dzīvība no paša rīta līdz vēlam vakaram. No rīta garām steidz cilvēki savās gaitās, dienā uz rotaļu laukumu nāk vecāki ar bērniem, iedzīvotāju vidū iemīļoti arī soliņi atpūtai, bet vakaros šeit pulcējas jauniešu kompānijas.

Mēs – iestādes darbinieki vienojāmies, ka kopīgiem spēkiem sagatavosim jaunas puķu dobes, zemi košumaugiem un iesaistīsimies apzaļumošanas akcijā. Esam pateicīgi par sniegto speciālistu konsultāciju, iespēju saņemt daudzgadīgos stādus, kā arī jauko sadarbību ar SIA „Preiļu saimnieks” komunālās nodaļas vadītāju Zentu Igolnieci un pārējiem darbiniekiem. Paldies visiem Labklājības pārvaldes darbiniekiem par aktīvo līdzdalību un jo īpaši tiem, kuri paralēli apzaļumošanas akcijai sagādāja stādus, ar ko papildināt puķu dobes ,un brīvprātīgi audzē puķu stādiņus, lai kopā veidotu apkārtni skaistāku un patīkamāku.

Mēs ļoti ceram, ka iestādītie krūmiņi un ziedi netiks sabojāti vai izrauti. Īpaši jauniešiem vēlamies lūgt novērtēt citu ieguldīto darbu, kā arī atkritumus (papīrus, izsmēķus un visu pārējo, ko aiz sevis atstājat) izmest tam paredzētajās miskastēs nevis apkārt mūsu iestādei. Aicinu iedzīvotājus nepaiet vienaldzīgi garām, ja redzat, ka tiek bojāti apstādījumi pilsētā vai notiek kādas citas nekārtības. Ja nevēlaties personīgi aizrādīt, tad par notiekošo varat paziņot atbilstošajām institūcijām.

Aija Bizāne-Vadeiša
Labklājības pārvaldes sociālā darbiniece

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.