Preiļu jaunie sportisti piedalās V Starptautiskajā KYODAI džudo turnīrā

08.05.2016.

7.–8. maijā Preiļu džudo kluba „Jaunība LV”  sportisti trenera Alekseja Sapegina vadībā piedalījās V Starptautiskajā KYODAI džudo turnīrā Rīgā. Uz to bija ieradušās komandas ne tikai no Latvijas, bet arī Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Izraēlas, Polijas u.c. Kā atzina A. Sapegins, turnīrs bija gan interesants, gan arī smags, jo piedalījās ļoti augsta līmeņa sportisti; piemēram, no Krievijas bija ieradusies augstākā līmeņa komanda.  

Preiļu komanda startēja nepilnā sastāvā (7 cilvēki), un šoreiz turnīrā piedalījās tikai zēni, kas, neskatoties uz spēcīgo konkurenci, trenera vērtējumā cīkstējās labi. Medaļu par izcīnīto 2. vietu U16 grupā ieguva Juris Vaivods. Savukārt U10 grupā 7. vietu izcīnīja Arturs Valters un Iļja Volkovs.

Nākamās sacensības, kurā piedalīsies Preiļu džudisti, notiks Ulbrokā maija beigās, un tās šajā mācību gadā būs noslēdzošās.

Aleksejs Sapegins savas komandas sniegumu šajā gadā vērtē pozitīvi, kā labu rādītāju minot divas medaļas, kas tika iegūtas Latvijas čempionātā. Komandā šobrīd trenējas 35 bērni un jaunieši, un interese par šo sporta veidu Preiļos nezūd!

Ilona Vilcāne,
Preiļu novada domes mājas lapas satura redaktore

 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.