Preiļu un Riebiņu novada TIC šīs tūrisma sezonas jaunumi Preiļos

27.04.2016.

1) Mātes dienā tiks atklāta šī sezona jaunajā āra terasē Preiļu pludmales aktīvajā zonā. Un šīs sezonas jaunums būs siera “ČEDARS” saldējuma degustācija grupai (sākot no 4 cilvēkiem), iepriekš piesakoties. Piedāvājumā ietilpst siera ‘’Čedars” saldējuma un 3 veidu siera “Čedars” degustācija, kafija, kakao vai kāds cits bezalkoholisks dzēriens un stāstījums par to, kāpēc Preiļi ir siera galvaspilsēta, par sieru “Čedars” utt. Laiks – apmēram pusstunda. Cena vienai personai – 3 EUR. Iepriekšēja pieteikšanās, vairāk info.

2) Vīngliemeži jau ir pamodušies un uzsāk šo tūrisma sezonu! Gliemežu audzētājs, “Ošu māju” saimnieks un labs stāstnieks jau gaida Jūs ciemos, lai ne tikai pastāstītu par vīngliemežu dzīvi, piedāvātu degustācijas, bet tagad arī piedāvā jaunumu! Tā ir SPA procedūra – vīngliemežu masāža sejai. Un tas nav nekāds joks! Saimnieks Jums pastāstīs, kāpēc āda kļūst jaunāka pēc šādas procedūras! SPA procedūra ilgst 15 min un cena ir EUR 10. Iepriekšēja pieteikšanās! Vīngliemežu audzētavas kontaktinformācija.

3) Preiļu novadā pie Pelēču ezera darbību uzsāk jauna naktsmītne – atpūtas vieta-kempings “Duni”. Nesteidzīga atpūta Pelēču ezera krastā ģimenei ar bērniem, makšķerēšanas, peldēšanas, ogošanas un sēņošanas prieku baudītājiem. Piedāvā angļu tipa vagoniņu ar 6 pamatgultas vietām + 2 papildu gultas vietām, iespēja ielikt arī matračus. Vagoniņā atpūtas zona, virtuves zona, 3 istabiņas. WC – jauna āra sirsniņmāja. Labiekārtota ugunskura vieta, āra nojume vakarēšanai. Labiekārtota peldvieta, neliels, sekls dīķis bērniem, bērnu pludmale ezerā, parastā laiva, motorlaiva, makšķeres. Netālu māja, kur pieeja elektrībai. Par papildu samaksu netālu iespējams sakurināt īstu lauku pirtiņu. Sezona – maijs-septembris. Sezonā pieejamas meža zemenes, mellenes, brūklenes, dzērvenes, sēnes. Laba pastaigu vieta gar Pelēču ezeru, miers, klusums. Preiļi – Daugavpils šoseja; Preiļi – 13 km, Pelēči – 3 km. Vairāk info

4) Un, protams, jau laicīgi informējam, ka no 19.līdz 21.augustam Preiļos notiks 2. starptautiskais leļļu festivāls, Preiļu novada svētki un Grāmatu svētki! 3 dienu garumā notiks daudz pasākumu dažādām gaumēm!

Ar prieku gaidīsim Jūs Preiļu un Riebiņu novadā!

Mūsu tūrisma mājaslapā www.visitpreili.lv vai www.visitriebini.lv varat uzzināt arī par citiem mūsu tūrisma objektiem un kultūras un sporta pasākumiem!

Iveta Šņepste,
Preiļu un Riebiņu novada TIC 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.